Lety Mimo a Kofe-in vyrážejí na společné turné

Vydáno 09.10.2015 | autor: redakce

Kapely Lety Mimo a Kofe-in společně navštíví celkem sedm měst včetně svých domácích – Prahy a Opavy. Turné začíná 4. listopadu v Brně a skončí speciálním vánočním koncertem 26. prosince v Opavě. Kofe-in jako bonus posílají fanouškům tematické speed drawing video.

 

Lety Mimo a Kofe-in vyrážejí na společné turné Kofe-in absolvují společné turné s Lety Mimo a kromě toho mají nový videoklip

"Na společné turné se těšíme, protože jsou to fajn lidi a lidsky si sedíme, což ve výsledku znamená, že budou nejen dobré koncerty, ale i následné mejdany," zve fanoušky frontman kapely Kofe-in Jan Kunze, "Na jednom pödiu s Kofe-in jsme se ještě nesetkali, ale vím, že máme spoustu společných fanoušků. No, v případě Kofe-inů spíš fanynek,“ doplňuje Lukáš Klofec, zpěvák skupiny Lety Mimo.

TOP 6 videoklipů týdne (24.)

Lety Mimo na jaře vydali svou pátou řadovku, která nese název Válka světů. Deska si zasloužila rovnou dva křty – jeden akustický a jeden elektrický - a také stejnojmenný videoklip. "Když to vyjde, tak v pražské La Loce pokřtíme náš první vinyl. Z naší poslední desky máme velkou radost a tímto bychom uzavřeli třetici všeho dobrého. Takže, kdo bude chtít Válku světů na vinylu, bude mít jedinečnou možnost si vinyl chytit," láká nejen na pražský koncert Looky.

Koe-in jako bonus nadělují fanouškům nové video k písni Čtenářský deník z jejich poslední desky Moje dobré nebe. "Neustále pracujeme na nové tvorbě a slibujeme, že už brzy se dočkáte našich novinek,“ komentuje aktuální dění Jan.

tz, jm

Mohlo by Vás zajímat

zavřít