Bizár týdne: Dara Rolins ve špatné reklamě

Vydáno 12.03.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Dara Rolins neměla při sestavování scénáře k vizuální podobě songu Kolotoč šťastnou ruku. Novinka působí spíše jako televizní reklama na oblečení a postrádá hlubší smysl. Tohle se zpěvačce opravdu nepovedlo.

Bizár týdne: Dara Rolins ve špatné reklamě Bizár týdne: Dara Rolins ve špatné reklamě

Dara Rolins tentokrát bohužel sáhla vedle. Klip v režii Adama Pavelky působí jako prvoplánová reklama na kolekci nejmenované značky. Product placement dnes najdeme v každém druhém klipu, jde ale o to umět ho do videa zapracovat citlivě a tak, aby na vás neskákal každých pět vteřin. To se bohužel v tomto případě nepodařilo.

FOTOREPORT: Sexy Dancers trsali v brněnské Radosti. Dara Rolins a Dan Bárta roztančili fanoušky

Kritikou nešetří ani Dařini fanoušci. Mnohým video jednoduše k písni nesedí, jiným vadí právě již zmíněná podobnost s reklamami módní značky či někdy až nehodící se lascivní tanečky jednotlivých aktérů. Kdyby Dara Rolins postavila klip pouze na taneční dvojici vystupující například v polovině čtvrté minuty s několika prostřihy na sebe samou, udělala by mnohem lépe. Ed Sheeran s Thinking Out Loud či čeští Support Lesbiens s Ocean jsou živým důkazem toho, že i taková videa fungují.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Dara Rolins, Kolotoč

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít