VIDEO: Dara Rolins je zpět. Bere buď Všechno nebo nic!

Vydáno 12.10.2016 | autor: Pavel Vičar

Zpěvačka Dara Rolins se po delší pauze opět hlásí o slovo. Novinka však není pilotní singl nové, dlouho odkládané desky, ale je určena jako doprovod k česko-slovenskému filmu Všetko alebo nič (Všechno nebo nic).

VIDEO: Dara Rolins je zpět. Bere buď Všechno nebo nic! Dara Rolins bere Všechno nebo nic!

Dara Rolins nás zasobuje singly poslední dva roky doslova nepřetržitě. Fanoušci, kteří čekají na nástupce poslední desky Stereo, ale asi budou muset nějaký čas ještě počkat. Zpěvačka se v poslední době soustředí přdevším na písně k filmům. Tentokrát dostala za úkol nahrát titulní song k novému snímku podle románu Evy Urbáníkové, a podařilo se jí to skvěle.

VIDEO: Jak se zbavit nevěsty? Poradí vám Dara Rolins

Píseň zní od začátku velmi uvolněně. Text, který si zpěvačka napsala sama, se k melodii i náladě celého filmu hodí, tudíž se nic vzájemně neruší. Produkčně se o skladbu postaral zpěvaččin dlouholetý spolupracovník Dan Hádl. Dara tak má opět skladbu, která může v hitparádách uspět a zajistit jí pozornost fanoušku. Pokud by se jednalo o první vlaštovku z nové desky, nebyl by to v žádném případě krok vedle.

vložte odkaz, text nemažte

Režie videoklipu se ujala zpěvačka sama společně s Adamem Pavelkou, který Daře točil všechny poslední klipy. Také v tomto případě odvedl dobrou práci. I přesto, že jde o filmovou píseň, ve videu vidíme jen Daru, koně, déšť a pár jejích přátel a známých, to vše bez filmových záběrů. Písní Všetko alebo nič se Dara Rolins vrátila v plné síle, jako lákadlo na stejnojmený film působí skvěle. Snad se brzy dočkáme i desky.

Témata: Dara Rolins, Všetko alebo nič, filmová hudba

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít