TOP 5 videoklipů týdne: Dara Rolins vzpomíná na léto, Ondřej Ruml se vrací do dětství a Perutě sní

Vydáno 27.11.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Až na jednu výjimku je aktuální přehled klipových novinek ryze česko-slovenský. Svůj zbrusu nový singl tentokrát představili kluci ze skupiny Perutě, Ondřej Ruml, Matamar a Dara Rolins. Z Ameriky se hlásí Ashley Tisdale, která se vrací po dlouhých deseti letech.

TOP 5 videoklipů týdne: Dara Rolins vzpomíná na léto, Ondřej Ruml se vrací do dětství a Perutě sní TOP 5 videoklipů týdne: Dara Rolins vzpomíná na léto, Ondřej Ruml se vrací do dětství a Perutě sní


Perutě
v novince Slunce sní

Po emotivním singlu Druhej břeh vydává skupina Perutě trochu energičtější song s názvem Slunce, v němž zpívá o snění. Klip k rytmické písni tentokrát pojala kapela jednodušeji než ty předchozí, i přesto se u něj divák nenudí. Video natočené pod taktovkou Mirka Šmikmátora ve studiu v Klecanech je také obohaceno o slova songu. Novinka Slunce je předzvěstí chystané debutové desky, kterou by měli Perutě vydat na jaře příštího roku.

Perutě interview: Nejvíc na nás paří naše manažerka

 

Ondřej Ruml a jeho setkání se Třemi králi

Králové. Tak se jmenuje nový singl Ondřeje Rumla, který jen nedávno vydal ne zrovna tradiční desku Zapomenutý příběh, jež písněmi vypráví betlémský příběh. Zpěvák se při tvorbě alba inspiroval láskou a světlem, které si v sobě nese každý z nás. Video přímo odkazuje na Ondřejovo dětství a na jeho vzpomínku na setkání se Třemi králi.

Ondřej Ruml interview: Když musíš dělat věci tak, aby se líbily druhým, je to cesta do pekla

 

Matamar nahrávali se zpěvačkou Giudi

Djové a producenti MATAMAR přichází s novým singlem, k jehož natáčení si tentokrát přizvali zpěvačku Giudi. Ta je mimochodem objevem cen Žebřík za rok 2017. Při vzniku písně se spojili s Hiffim ze Skyline. Klip se natáčel na Mostecku, kde si režisér Petr Zoubek našel hned několik zajímavých lokací. I přes ne úplně příznivé počasí se mu společně s hudebníky podařilo natočit řadu povedených záběrů, s nimiž si pak ještě pohrál ve studiu. 

 

Dara Rolins vzpomíná na léto

Dara Rolins sice své fanoušky už dávno navnadila na klip k písni Sestry, nakonec se však rozhodla pro změnu a rozhodla se pro vydání videa k songu Svitá, jímž vzpomíná na léto. Zpěvačka si v něm se svými tanečnicemi a kamarádkami užívá dobrého počasí u bazénu a také tancuje v ulicích Bratislavy. Jak z písně, tak z její vizuální podoby doslova dýchá pozitivní nálada, svěžest a pohoda.

VIDEO: Dara Rolins představuje svoji Dúhu, první singl z nové desky ETC

 

Ashley Tisdale hlásí návrat

Ashley Tisdale se vrací na scénu! Deset let od vydání své poslední desky vyslala zpěvačka do éteru song Voices In My Head, kterým dává jasně najevo, že to se svým návratem na pódia myslí opravdu vážně. V novince se vrací ke svým popovým začátkům a zdá se, že i deska Symptoms se ponese v podobném duchu. Ve vizuální podobě singlu pak Ashley Tisdale tentokrát vsadila na svou tvář, žádný hlubší příběh tu nenajdeme.

text: Andrea Štipčáková

Témata: Perutě, Ondřej Ruml, Matamar, Dara Rolins, Ashley Tisdale

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít