Master Of Puppets od Metalliky padesátkrát jinak. V nové verzi „zpívají“ Ozzy Osbourne, Linkin Park i Beatles

Vydáno 18.10.2021 | autor: redakce

Master Of Puppets patří mezi nejznámější písně Metalliky. Hudebník a imitátor Anthony Vincent postavil sám sebe výzvě a rozhodl se ji předvést padesátkrát jinak. Jeho verze je plná nejen odlišných žánrů, ale také zpěváků či kapel.

Master Of Puppets od Metalliky padesátkrát jinak. V nové verzi „zpívají“ Ozzy Osbourne, Linkin Park i Beatles Master Of Puppets od Metalliky padesátkrát jinak. V nové verzi „zpívají“ Ozzy Osbourne, Linkin Park i Beatles

Cover některého z hitů Metalliky v minulosti nahrálo spoustu interpretů. Vybrané dokonce kapela zařadila na výroční edici svého Black Album, které letos slaví třicet let. Zpívají na něm například Miley Cyrus, Elton John, Red Hot Chili Peppers, Chard Smith nebo Weezer. Zatímco tak příznivci formace čekají na novou muziku, mohou poslouchat právě zmíněné předělávky.

Metallica má na "Blacklistu" Miley Cyrus, Davea Gahana i zpěváka Slipknot

A to včetně té od Anthonyho Vincenta. Na desce sice není, lze ji však hodnotit za velmi povedenou. Youtuber a hudebník dal dohromady celkem padesát písní nahraných různými muzikanty v odlišných žánrech a do podkladu nazpíval text Master Of Puppets. V jeho verzi „zpívají“ například Ozzy Osbourne, Linkin Park, Beatles, Phil Collins, Megadeth nebo Sabaton.

Není to zdaleka poprvé, co se Vincent k něčemu podobnému odhodlal. Jeho kanál je naopak na podobných předělávkách postavený. Populární je například jeho jazzový cover Everlong od Foo Fighters nebo předělávka songu Creep od Radiohead ve stylu Deftones.

red, foto: YT Anthony Vincent
Témata: Anthony Vincent, Metallica, cover, metal

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít