TOP 6 videoklipů týdne: Pokáč hraje na vsi, Elektrick Mann se spřáhli s Řezníkem

Vydáno 27.03.2018 | autor: Lucie Šimůnková

V minulém týdnu potěšili svými klipy domácí fanoušky Pokáč, který v novince zachytil atmosféru vesnické zábavy, a Cocotte Minute s Pio Squad nebo Elektrick Mann a Řezník. Ze zahraničních interpretů vyslali do světa svá videa Kelly Clarkson, na střeše zpívající Kodaline a se singlem Better With You se po čtyřech letech vrací na scénu Jesse McCartney.

TOP 6 videoklipů týdne: Pokáč hraje na vsi, Elektrick Mann se spřáhli s Řezníkem TOP 6 videoklipů týdne: Pokáč hraje na vsi, Elektrick Mann se spřáhli s Řezníkem


Cocotte Minute
Pio Squad spojili síly

Nový klip k Rude Boys Rallye vznikl jako pozvánka na jarní turné Cocotte Minute a Pio Squad. Točil se v atraktivním prostředí areálu Dolních Vítkovic v Ostravě, doplňující koncertní záběry jsou z úvodního vystoupení v pražském Lucerna Music Baru a z ostravského koncertu v klubu Barrak.

Cocotte Minute interview: V nových písních nejsme tak přímočaří, ale jdeme víc do detailu

Pokáč si z turné odskočil na vesnici

Známe to všichni. Vesnická zábava nebo veselka. Spousta legrace, tuzemáku, slivovice a kapela hrající "um ca, um ca" na pódiu místního kulturáku. Přesně takovou atmosféru Pokáč s Petrou Göbelovou zachytili v novém klipu k písni Láska na vsi. Mladá písničkářka však není jedinou, kdo si v něm s Pokáčem zahrál. Brilantní herecké výkony podali také bratři Balcárkové ze skupiny Light And Love, přičemž Jan Balcárek alias Johny Rainbow píseň produkoval. Zaujme rovněž minimalistické herectví manažera Matěje Dobšoviče.

Kelly Clarkson bojuje s duchy ze své minulosti

Kelly Clarkson představila emotivní videoklip k singlu I Don't Think About You, v němž zpívá o situacích, ve kterých má člověk pocit, že už nemůže jít dál. V novince se střídají záběry na pětatřicetiletou zpěvačku oblečenou do černých šatů s prostřihy na mladé dívky, jež vypadají jako mladší verze Kelly Clarkson. Jednotlivé příběhy pak dohromady zobrazují život dívky, která musela během svého vyrůstání čelit několika frustrujícím situacím. Ať už šlo o neustálé hádky jejích rodičů, žárlivého přítele nebo o zvykání si na neustálý zájem médií na počátku kariéry. V závěru videa však Clarkson dává jasně najevo, že je pyšná na to, jaká žena se z ní stala.

Jesse McCartney se po čtyřech letech vrací na scénu

Jesse McCartney se po čtyřleté přestávce v branži vrací zpět na scénu Americký zpěvák vyslal do éteru svůj nový singl s názvem Better With You, a to rovnou s videoklipem, jehož režie se ujal Jo Roy. Po boku třicetiletého interpreta si zahrála Danielle Campbell ze seriálu The Originals. V klipu se prolínají dvě dějové linie - v jedné se Jesse McCartney rozhodne zvednout lapač snů, který ztratila mladá dívka, do níž se posléze zamiluje a prožije s ní spoustu hezkých okamžiků. Ve druhé si však ztracené věci dříve všimne jiný muž a zpěvák zůstává sám.

Kodaline zpívají na střeše

Britská skupina Kodaline představuje singl Follow Your Fire, který je jakousi předzvěstí chystané třetí studiové desky. Video se kapela rozhodla natočit na střeše, ze které je krásný výhled na město. Za muzikanty se střídá denní a noční pozadí. Klipy irské formace mají na jejím oficiálním kanále už více než 200 milionů zhlédnutí. Úspěšná jsou také její alba, zejména pak debutová deska In A Perfect World, jíž se prodalo přes milion kopií.

Kodaline přivezli do Prahy kus Irska. A Lucernu naplnili k prasknutí

Elektrick Mann to táhnou s Řezníkem

Alkoholová sebranka Elektric Mann ani přes úmrtí legendárního frontmana Ice-Bho nepřestala tvořit. Spojila síly s horrorcore rapperem Řezníkem. Vznikl tak rozverný videosingl s názvem Tralala Tralala. V rámci spolupráce proběhne i minitour, která bude údajně plná delirického běsnění, sexuálního zneužívání a brutálních pódiových fanatismů.

text: Lucie Šimůnková, Andrea Štipčáková

Témata: Pokáč, Cocotte Minute, Pio Squad, Elektrick Mann, Řezník, Kelly Clarkson, Kodaline, Jesse McCartney

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít