TOP 7 videoklipů týdne: Sebastian uniká do světa fantazie, Perutě rozdávají radost a Martin Harich bojuje za lásku

Vydáno 29.10.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Domácí scéna nabídla v minulém týdnu opět spoustu novinek. Sebastian písní Milion poukazuje na to, že život zpěváka není vždy jednoduchý, Perutě rozdávají radost a Václav Noid Bárta s Evou Burešovou zpívají o zamilovaných, kteří se míjejí v čase. Videoklipy vydali také Lucie Vondráčková s Radimem Flenderem, začínající kapela Deaf Heart či Martin Harich. Zahraniční hudbu zastupuje Selena Gomez, která se vrací po zdravotních problémech.

TOP 7 videoklipů týdne: Sebastian uniká do světa fantazie, Perutě rozdávají radost a Martin Harich bojuje za lásku TOP 7 videoklipů týdne: Sebastian uniká do světa fantazie, Perutě rozdávají radost a Martin Harich bojuje za lásku


Někdy je víc nemít vůbec nic, zpívá Sebastian

Není to tak dlouho, co Sebastian představil originální klip k písni Náš svět. Při příležitosti vydání nového alba Rub a líc se rozhodl své příznivce překvapit dalším videem, které tentokrát natočil k jedné ze svých nejsilnějších skladeb - Milion. Klip, za kterým stojí dvojice Jonáš Červinka alias LIPO a Jakub Mahdal, poukazuje na prázdnotu života muzikanta, jenž uniká z reality do světa fantazie. Ten ve videu představují indiáni.

Sebastian interview: Nebyl jsem dobrý muzikant, neměl jsem na koncertech co hrát. Dnes můžu konečně ukázat, co ve mně je


Perutě
rozdávají radost

Z úplně jiného soudku je novinka kapely Perutě, která ve svém klipu k písni Žij a tancuj rozdává radost a energii. Milan Peroutka v něm společně se svou seriálovou sestrou Viktorií Rybovou vytvoří úsměvy na tváři například Lucii Borhyové, Anně Julii Slováčkové nebo Karlu Heřmánkovi mladšímu. Song naleznou fanoušci na chystané stejnojmenné desce.

Perutě interview: Nejvíc na nás paří naše manažerka


Lucie Vondráčková
nahrála duet s Radimem Flenderem

S novinkou se hlásí také Lucie Vondráčková, která na singlu Stanice svět pěvecky spolupracovala s Radimem Flenderem. Klip režírovaný Milanem Balekem vznikal v železničním muzeu Výtopna Jaroměř a v krásné přírodě Královéhradeckého kraje. Kromě interpretů si v něm zahrál také Jiří Krampol, který se pasoval do role strojvedoucího.

Lucie Vondráčková v Chomutově: Úsměv a Kousek štěstí pro každého


Václav Noid Bárta s Evou Burešovou zpívají o zamilovaných míjejících se v čase

Václava Noida Bártu čeká perný závěr roku. V prosinci odehraje koncert na oslavu patnácti let na scéně a také vydá nové album. Jako první píseň z něj se rozhodl představit singl Noc, na kterém spolupracoval s Evou Burešovou. Videoklip, jenž si Noid také sám zrežíroval, nabízí příběh dvou zamilovaných osob míjejících se v čase.


Deaf Heart chtějí jít rockovou cestu

Česká scéna se rozrůstá o kapelu Deaf Heart, která se skládá ze členů skupin Ewy Farne, Lenny či Airfare. Formace, v jejímž čele stojí Thomas Lichtag, se rozhodla oprášit rock'n'rollový přístup k hudbě a nabídnout svým posluchačům přehlídku drzých kytarových linek a neotřelý zvuk, což rozhodně splňuje také její novinka Blood. Za videem vyprávějícím příběh zvrácené lásky stojí Lukáš Chromek.


Selena Gomez
se vyzpívává ze vztahu s Justinem Bieberem

Selena Gomez se po zdravotních problémech opět vrací na scénu. Její novinkový singl Lose You To Love Me slaví úspěch nejen mezi zpěvaččinými fanoušky, ale také u hudebními kritiky. Bývalá Disney hvězdička se ve skladbě doprovázené černobílým videoklipem vyzpívává ze vztahu s Justinem Bieberem, kterému v textu mimo jiné vytýká to, že ji velmi rychle nahradil jinou ženou. O režii videa natočeného na iPhone se postarala Sophie Muller.

Selena Gomez je nemocná, ruší turné, včetně koncertu v Praze


Martin Harich
bojuje za lásku

Po singlu Serious Trouble představuje Martin Harich novinku Fight For You, která se objeví na jeho albu Blue. Videoklip natáčel zpěvák v prostorách vysočanského skladiště v Praze. Jak prozradil jeho režisér Vladimír Špička, divák má mít pocit, že sleduje příběh s nádechem tajemna. Děj je inspirován obrazem pravé lásky - takové, která neutichá, ani když jeden druhému ubližujeme," osvětlil. Vedle Martina Haricha si v klipu zahrála také herečka Zuzana Žáková.

Martin Harich v muzikálu Chyť mě, jestli na to máš: Pohled ze zákulisí plzeňského představení

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Sebastian, Perutě, Radim Flender, Václav Noid Bárta, Eva Burešová, Deaf Heart, Selena Gomez, Martin Harich

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít