UDG představují videoklip Ještě jednou. Na vzniku singlu se podílel Marek Ztracený, ve vizuálu si zahrál jeho jmenovec Lambora

Vydáno 03.07.2021 | autor: redakce

Kapela UDG vydává nový singl s názvem Ještě jednou, na jehož vzniku se podílel Marek Ztracený. Jde o velmi osobní píseň o ztrátě osudového vztahu a touze vrátit, co se vrátit nedá. Kapela ke skladbě natočila videoklip, ve kterém do hlavní role obsadila aktuálně velmi oblíbeného herce Marka Lamboru a jeho partnerku, modelku Andreu Bezděkovou.

UDG představují videoklip Ještě jednou. Na vzniku singlu se podílel Marek Ztracený, ve vizuálu si zahrál jeho jmenovec Lambora UDG představují videoklip Ještě jednou. Na vzniku singlu se podílel Marek Ztracený, ve vizuálu si zahrál jeho jmenovec Lambora

Píseň Ještě jednou vznikla ve studiu Sunmusic Michala Šenbauera a režie se ujal Radim Věžník, pod jehož taktovkou vznikly videoklipy skupin Mirai, Slza, The.Switch nebo zpěvačky Elis Mráz či zpěváka Xindla X. Pianové party nahrál do skladby Marek Ztracený. „Když jsme na písni pracovali, napadlo nás, že by aranži slušelo piano. Zavolali jsme našemu kamarádovi Markovi Ztracenému. Byl skvělej, sedl do auta přijel za náma ze Šumavy, nahrál skvělé piano a přinesl do písně další nápady," říká zpěvák z UDG Petr Vrzák.

LIVE: UDG bavili skalní fanoušky a ukázali, proč stále nepatří mezi tuzemskou hudební špičku

UDG jsou kámoši, takže tohle pozvání jsem nemohl odmítnout. Z natáčení piana se nakonec vyklubala několikahodinová práce na písni, která mi přijde skvělá. Bavilo mě také potkat se ve studiu s někým jiným než s klukama z mojí kapely,“ pochvaluje si spolupráci Marek Ztracený.

Hlavní roli zamilované dvojice ztvárnili Marek Lambora a Andrea Bezděková, který tvoří pár i v reálném životě. V tom filmovém jim však šťastný a zprvu dokonalý vztah zničila mužova nevěra, kterou jeho přítelkyně ve videoklipu neunese.

Pro Marka a Andreu jsou role ve videoklipu ústecké skupiny první společnou prací. „Kluky z UDG znám. Jsme ze stejného města, takže nabídku, abychom si s Andreou zahráli v klipu k jejich nové písni, jsme rádi přijali,“ komentuje Marek Lambora. „Kariéry a životní cesty obou našich herců sledujeme. Jsou to nesmírně talentovaní a pracovití lidé, tedy nás velmi těší, že si ve svých nabitých kalendářích našli skulinu na natáčení s námi. Toho si vážíme,“ dodává Vrzák.

TZ, foto: archiv UDG
Témata: UDG, Ještě jednou, videoklip, Marek Ztracený, Marek Lambora, Andrea Bezděková

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít