VIDEO: UDG představují klip Šeptáš a chystají na zimu speciální projekt

Vydáno 14.06.2017 | autor: redakce

UDG vypustili svůj nový videoklip, který zachycuje koncertní atmosféru. Klip je k písni Šeptáš z jejich páté řadové desky Emotikon, jež vyšla v loňském roce.

VIDEO: UDG představují klip Šeptáš a chystají na zimu speciální projekt UDG představují klip Šeptáš a chystají na zimu speciální projekt

UDG navazují na velmi úspěšný videoklip Atomy, který nasbíral přes 1,5 milionu zhlédnutí na YouTube. "Klip jsme vlastně ani neplánovali. Chtěli jsme jen natočit takové bonusové koncertní video z vyprodaných koncertů v Lucerna Music Baru a v Doma v Ústí nad Labem. Záběry se ale natolik povedly, že jsme se rozhodli poslat do světa oficiální video," vysvětluje genezi klipu zpěvák Petr Vrzák.

UDG interview: Koncerty vnímáme jako příjemná setkání s fanoušky. Bývají to velké party!

UDG jsou již řadu let pevnou součástí české hudební scény. I tento rok je čeká velmi nabité festivalové léto. Vystoupí na Sázava festu, Benátské noci a spoustě dalších letních akcích. "Jsme koncertní kapela. Užíváme si každý koncert a bavíme se různýma ptákovinama. Teď jsme s sebou začali vozit takové malé pódium, kde máme připravené druhé bubny. Je to sranda a nepřicházíme o přímý kontakt s lidmi, který milujeme v klubech," popisuje koncertní show kytarista Volt.

vložte odkaz, text nemažte

UDG nechtějí stagnovat a vymýšlí i další novinky. Na podzimním turné, jejíž zastávky brzy odtajní, přizvali kamarády z O5aRadeček a písničkáře Pokáče. Na zimu pak plánují speciální projekt. "Zatím je to tajné. Prozradíme jen to, že vypnem bustr a pojedem na hory," dodává basista Pavel.

tz, jm

Témata: UDG, Šeptáš, Emotikon, koncerty

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít