VIDEO: Zbraně Lady Gaga v Perfect Illusion jsou syrovost a rocková energie

Vydáno 21.09.2016 | autor: Josef Martínek

Zatímco éru minulého alba ARTPOP doprovázely pestré barvy a výtažky z uměleckých děl napříč obory i generacemi, s novinkou Joanne se nám zatím představuje Lady Gaga bez nánosu pozlátek. Také videoklip k singlu Perfect Illusion to, třeba vedle obalu desky, potvrzuje. 

VIDEO: Zbraně Lady Gaga v Perfect Illusion jsou syrovost a rocková energie Lady Gaga vystupuje v Perfect Illusion jako rockerka

Lady Gaga si v novém klipu nevzala žádný ze svých extravagantních oblečků a spoléhá na zcela jiné přednosti než v minulosti. Vyrazila si totiž na rockovou diskotéku do pouště, kde tančí jako o život. A zmíněná píseň slouží pro tyto účely skoro jako extáze. 

AUDIO: Lady Gaga zpívá jako nikdy předtím. V Perfect Illusion se vysmívá popovým konvencím

Po jejím boku tančí i producenti singlu, kterými jsou Mark Ronson, BloodPop a Kevin Parker z Tame Impala. V singlu hraje i Josh Homme z Queens Of The Stone Age, který obstaral kytarové party. Celou tuhle pouštní párty režírovaly Ruth Hogben a Andrea Gelardin a zásadně se liší od jakéhokoliv z předchozích klipů Lady G.

Lady Gaga vzdá novým albem hold zesnulé tetě. Joanne vyjde v říjnu

vložte odkaz, text nemažte

Páté studiové album Joanne vydá Gaga už 21. října, bude zahrnovat i spolupráce s umělci, jako jsou Florence Welch, Father John Misty nebo Beck. Hlavním producentem je Mark Ronson a v tuto chvíli by už mělo být zcela hotové. 

Témata: Lady Gaga, Joanne, Mark Ronson, Kevin Parker, Tame Impala, BloodPap, Josh Homme, Queens Of The Stone Age

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít