Petr Klepetko

Něco o mě:
Fotit mě bavilo již od dětství, kdy jsem fotil klasickými kompakty. Svou první zrcadlovku jsem si pořídil v roce 2015 a nafotil s ní nespočet snímků různých žánrů. Jelikož mě focení naplňovalo a chtěl jsem své dovednosti dále zdokonalovat, pořídil jsem si zrcadlovku Nikon D750, se kterou fotím dodnes. Specializuji se především na focení portrétů a hudebních akcí, s léty nasbíraných zkušeností se však nebráním i jiným fotografickým žánrům.

Mé koníčky:
Posilovna, hudba, cestování, výlety, turistika, lyže, rybaření, fotografovíní, letecké dny, koncerty a festivaly. Můj poslech hudby je docela specifický od heavy metalu až po grindcore, preferuji tvrdší styly jako deathmetal, brutaldeathmetal, deathcore, thrashmetal, metalcore.

Mé oblíbené kapely:
Arakain, Kataklysm, Hypocrisy, Hammerfall, Metallica, Iron Maiden, Slayer, Carnifex, Bullet for my Valentine, Korn, Dymytry, Anime Torment, Debustrol, Arch Enemy, Deicide, Heaven Shall Burn.Thy Art is Murder, Cannibal Corpse, Amon Amarth, Belphegor, Aborted, Butcher Babies, Destruction, Ingested, August Burns Red, Whitechapel, Cytotoxin, Sabaton, Machine Head, Ektomorf, Suicide Silence, je jich celá řada....

Další články autora

zavřít