Red Hot Chili Peppers se vrátí do Prahy! Kupte si lístek a dostanete zdarma nové album

Vydáno 09.05.2016 | autor: admin

Red Hot Chili Peppers se po třech letech od svého posledního pražského koncertu vrací do České republiky. Už 4. září zahrají v O2 areně své největší hity i žhavé novinky z The Getaway, která vyjde v červnu. 

Red Hot Chili Peppers se vrátí do Prahy! Kupte si lístek a dostanete zdarma nové album Red Hot Chili Peppers potěší fanoušky nejen novým albem, ale i koncertem

Nové album The Getaway produkoval Danger Mouse, mix pak měl na starosti Nigel Godrich. Jedná se o jedenácté studiové album v diskografii kapely. První singl Dark Necessities je v současnosti k dispozici na všech digitálních platformách.

LIVE: Red Hot Chili Peppers pod širým nebem bojovali se zvukem

Každý zákazník, který si zakoupí vstupenku na koncert, obdrží nové album The Getaway, a to buď jako fyzický nosič, nebo v digitální podobě. Bližší informace budou upřesněny v nejbližší době.

vložte odkaz, text nemažte

Jedna z nejúspěšnějších formací v rockové historii, Red Hot Chili Peppers, kterou tvoří zpěvák Anthony Kiedis, basový kytarista Flea, bubeník Chad Smith a kytarista Josh Klinghoffer, prodala více než 60 milionů alb, včetně pěti multi-platinových LP, a obdržela šest cen Grammy, včetně kategorií Nejlepší rockové album za nahrávku Stadium Arcadium nebo Nejlepší rockové vystoupení za Dani California. V dubnu roku 2012 byli Red Hoti uvedeni do Rock and Rollové Síně Slávy.

Vstupenky pořídíte v cenovém rozpětí 1 390 - 2 590 korun. Oficiální předprodej začne úderem deváté hodiny ranní v pátek 13. května. 

tz, jm

Mohlo by Vás zajímat

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít