Stefan Biniak v únoru vystoupí v Radosti FX. Dorazí v rámci noci Berlin To Prague

Vydáno 18.01.2017 | autor: redakce

Radost FX se činí a v novém roce přichází s jednou novinkou za druhou. Patří mezi ně klubová noc s názvem Berlin To Prague, na jejíž první vydání přijal pozvání uznávaný berlínský DJ a producent Stefan Biniak. Vidět ho budete moci 10. února. 

Stefan Biniak v únoru vystoupí v Radosti FX. Dorazí v rámci noci Berlin To Prague Stefan Biniak v únoru vystoupí v Radosti FX. Dorazí v rámci noci Berlin To Prague

Není sporu o tom, že Berlín doslova chrlí jednu producentskou hvězdu za druhou, díky čemuž se se dá toto město považovat za současnou základnu elektronické hudby. Připomeňme si například vyprodaný koncert berlínského mága Jana Blomqvista, který v listopadu loňského roku naprosto uchvátil na 24. narozeninách klubu Radosti FX. Proto se klub rozhodl volně navázat a přichází s nocí Berlin To Prague, na kterou vám bude pravidelně přivážet jména, která reprezentují kvalitní berlínský sound a s ním i město svého původu.

Olga Špičáková (Radost FX) interview: Chceme, aby každý host odcházel s úsměvem na tváři

Na pilotní díl přijal pozvání fenomenální DJ a producent Stefan Biniak, který se vryl do mnoha srdcí nadšenců elektronické hudby svým editem Read All About It, který má na Youtube více než 10 milionů zhlédnutí, díky čemuž se Stefanovi dostalo nejvyššího respektu.

Během krátké doby se dostal na seznam bookovaných Djs v nejznámějších evropských klubech a na zásadních festivalech a cestuje tak po celém světě od Antverp po Bukurešť, od Soluně po Moskvu. V roce 2014 si také zahrál na věhlasném festivalu SonneMondSterne, který každoročně navštíví několik desítek tisíc návštěvníků. Pohybuje se mezi styly house music, fuses deep & tekk house, které kombinuje se zasněným zpěvem a melodickými prvky, které udávají jeho tvorbě velmi silnou dávku emocí, kterou doslova vpouští do svého publika.

Stefana doplní DJ a moderátor Dan Cooley, který působí od roku 96' na vlnách pražského Radia 1. V současné době mu patří pondělní a páteční dopoledne, kdy to páteční provází posluchače převážně světem taneční hudby, včetně aktuálních novinek.  Line-up uzavře dvojice Adam & Nicola Cloud. Adam Cloud, patří mezi stálice české housové scény a právem je považován za jednoho z předních DJs v ČR. Nicola Cloud má cit a nadšení pro hudbu, čímž potvrzuje skvěle rozjetou Djskou kariéru. Jejich společné působení trvá od roku 2015 a již od začátku dbají nejen na to, aby jejich zvuk byl odlišný než v jejich sólových projektech, ale současně aby přinesli něco nového, originálního na českou taneční scénu.

Vstupenky na Berlin to Prague pořídíte v předprodeji na Goout za 190 Kč nebo v den konání na místě za 250 Kč.

tz, jm

Témata: Radost FX. Berlin To Prague, Stefan Biniak, party, kluby

Mohlo by Vás zajímat

zavřít