VIDEO: Kdyby Gabriela Soukalová střílela jako zpívá, žádný terč by nevybílila

Vydáno 06.10.2015 | autor: redakce

Gabriela Soukalová je sympatická česká reprezentantka v biatlonu, která naší zemi v posledních letech přinesla nejeden velký úspěch. A kromě běhu na lyžích a střelby si občas také ráda zazpívá. A na biatlonistku zpívá slušně, když jde o coververze. Jenže naneštěstí se vrhla i na vlastní písničky a to už je o dost horší.

VIDEO: Kdyby Gabriela Soukalová střílela jako zpívá, žádný terč by nevybílila VIDEO: Kdyby Gabriela Soukalová střílela jako zpívá, žádný terč by nevybílila

Medailistka z olympijských her i mistrovství světa si v novém singlu zapěla a zarapovala po boku známého beatboxera Nastyho. A jedná se o záslužnou činnost, protože písnička podpoří Nadační fond Petra Koukala, jejího přítele. Ten v minulosti sám onemocněl rakovinou varlat a dnes se snaží šířit osvětu prevence mezi další muže. To je všechno hezké. Až na ten STK-áčko song.

Soukalová si totiž s písní evidentně nesedla a celé to působí velmi strojeně, až komicky - a je to zejména vina autorů, především text je totiž opravdu křečovitý. Nasty by zase udělal lépe, kdyby se věnoval jen beatboxu, on ale v songu i zarapuje - bohužel.

Přejme tedy Gabriele hodně biatlonových úspěchů a Petrovi Koukalovi zase co nejvyšší dopad jeho záslužné kampaně. Snad už se to ale příště obejde bez zpěvu.

Text: Josef Martínek, foto: Facebook Gabriely Soukalové

1,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít