VIDEO: Volají Midi Lidi! Je tady finále rohlíkové trilogie

Vydáno 11.07.2016 | autor: redakce

Videoklipem Volám z alba Give Masterpiece A Chance! Midi Lidi zakončili svou rohlíkovou trilogii. Jako lidští hrdinové v něm vystupují YouTubeři Anežka a Jiřík, jejichž hlasy na novince kromě této skladby zazní také v písni Pokec s tátou

VIDEO: Volají Midi Lidi! Je tady finále rohlíkové trilogie Midi Lidi pokřtí novou desku v listopadu. Foto: Lucie Levá

Příběh rohlíků Midi Lidi sledovali už potřetí. "V první části s názvem Lux rohlíky vykadili tanečníci na koncertě, v druhé části Prosím, kam? jsme je potkali na cestě loďkou k moři, kde byli nakonec dřív než my, a v závěru Volám už k moři doletěli a jsou tam posvátné. Stejně jako láska, přátelství a svoboda," říká frontman kapely Petr Marek.

AUDIO: Midi Lidi doluxovali. Teď berou bonbón a jdou s tátou ven na pokec

Album Give Masterpiece a Chance! vyšlo 15. června na CD a na dvojvinylu pod hlavičkou Bumbum Satori a ve spolupráci s vydavatelstvím X Production. Vedle YouTuberů Anežky a Jiříka na něm hostují Roman Holý, Mardoša, dětská kapela Kaťka a Baťka, grafička a VJka Midi Lidí Magdalena Hrubá a dívčí skupina Pro Foro Interno.

vložte odkaz, text nemažte

S křtem alba Midi Lidi nijak nespěchají. Proběhne v rámci jejich podzimního turné, 7. listopadu v pražském klubu MeetFactory.

tz, jm, foto: Lucie Levá

Témata: Midi Lidi, Petr Marek, Roman Holý, Mardoša, MeetFactory, hudba

4,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít