VIDEO: Zapomeňte na zimu, N.O.H.A. vás vezme do prosluněného Španělska

Vydáno 23.01.2016 | autor: Hedvika Pajerová

Česko-americká kapela N.O.H.A., která kombinuje world music s rytmy d'n'b, vypustila do světa svůj nový videoklip. Ten byl natočen ve Španělsku a vztahuje se k písni Sierra Digital. Pohled na rozpálené lokace si jistě v lednu nechá líbit nejeden zmrzlík. 

VIDEO: Zapomeňte na zimu, N.O.H.A. vás vezme do prosluněného Španělska N.O.H.A. v říjnu během rozhovoru pro iREPORT

Z prosluněného videoklipu přímo sálá pozitivní energie. Kapela ho natáčela v průběhu roku 2015, kdy odehrála turné po Španělsku. Sierra Digital nás tak na čtyři minuty přenese na sluncem vyhřáté lokace, jako jsou pláž Playa de Cofete na Kanárských ostrovech nebo opuštěný zlatý důl Minas de Rodalquilar v Andalusii. Ty byly ostatně vybrány náhodně - kde se skupině během cesty líbilo, tam točila.

Narozeniny se Chapeau Rouge slavili N.O.H.A. i Smrtislav

Následné zpracování videoklipu a postprodukci rovněž obstarali sami, stejně jako se to osvědčilo v případě jejich nejsledovanějšího videoklipu Tu Café. Střihu se ujal zakladatel Philip Noha, který se produkci videí ve volném čase věnuje. "Mně osobně se nejvíce zamlouvala Playa de Cofete na ostrově Fuerteventura. Ostrov je dost divoký, nepřístupný a nedotčený, zároveň i nebezpečný. Zpěvačce Kaie se naopak líbily klidnější lokality kolem města Nerja u Malagy," dodává Philip.

N.O.H.A.: Holky jsou zvědavé, co má MC Chevy pod kiltem!

Na rok 2016 chystá N.O.H.A. několik překvapení, mezi které patří i vydání prvního alba s novou zpěvačkou Kaiou Brown. V České republice je mohou fanoušci vidět naživo v červenci na Beats For Love, v Novém městě na Moravě a na Benátské noci, dále ve Španělsku, Německu, Polsku a Velké Británii.


text: Hedvika Pajerová, foto: Michaela Hermína

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít