VIDEO: U2 představili první song z nové desky. Vrací se v něm k syrovému rocku

Vydáno 31.08.2017 | autor: redakce

Nové album Songs Of Experience irských U2 by mělo vyjít ještě letos, nyní z něj Bono a spol. zveřejnili první ochutnávku. Jde o píseň The Blackout, kterou doprovází černobílý videoklip natočený v narvaném klubu. 

VIDEO: U2 představili první song z nové desky. Vrací se v něm k syrovému rocku VIDEO: U2 představili první song z nové desky. Vrací se v něm k syrovému rocku

Skladba je v kontextu poslední tvorby U2 až překvapivě syrově rocková a energická. Fanoušci dokonce oslavují, že se vrací U2 tak, jak je znali v devadesátých letech. Video bylo pořízeno během evropské části turné k třiceti letům desky The Joshua Tree, a to na konci července v Amsterdamu. 

U2 nejspíš v prosinci vydají album Songs Of Experience, které po zvolení Donalda Trumpa prezidentem odložili

V premiéře kapela klip odvysílala živě na svém Facebooku. Na jiných platformách zatím není k vidění. Nejedná se však o regulérní první singl z alba Songs Of Experience. Ten vyjde až 6. září a bude se jmenovat You're The Bet Thing About Me. 

Album naváže na předchozí řadovku z roku 2014 s názvem Songs Of Innocence. Ta vyšla dost netradičním způsobem, když ji automaticky do svých zařízení dostali všichni uživatelé Applu. Způsob ani datum vydání novinky zatím nejsou známy. U2 měli desku hotovou již koncem loňského roku, po vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách však vydání odložili a některé písně přepracovali.

Témata: U2, Songs Of Experience, Bono

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít