AUDIO: Khoiba se vrací, poslechněte si comebackový singl Stoke The Fire

Vydáno 16.04.2017 | autor: redakce

Kapela, která hrála na české klubové scéně důležitou roli v prvních letech nového milénia, překvapila fanoušky ohlášením návratu už v lednu. Tehdy bez větších proslovů oznámila, že brzy vyjde nový singl. To se nyní stalo realitou. 

AUDIO: Khoiba se vrací, poslechněte si comebackový singl Stoke The Fire Khoiba se vrací, poslechněte si comebackový singl Stoke The Fire

Novinka Stoke The Fire navazuje na to, co fanoušci od Khoiby znají z minulosti - prim tedy opět hraje éterický vokál Emy Brabcové na pozadí jemné elektroniky, melancholická, alternativně popová produkce i tajemná atmosféra. Napětí ve skladbě vrcholí nečekaně utnutým koncem.

Khoiba: Hledá se Někdo

Zatím není jasné, kdy se dočkáme třetí stduiové desky. Ani s vydáním singlu totiž formace neprozradila žádné větší podrobnosti svého návratu, velkým slibům se zatím vyhýbá. 

vložte odkaz, text nemažte

Khoiba vznikla v roce 2002 jako projekt Filipa Míška a Emy Brabcové, ke kterému se připojil baskytarista Petr Šámal. Na kontě má dvě studiová alba - Nice Traps (2004) a Mellowe Drama (2007). V roce 2008 však zpěvačka Ema Brabcová skupinu opustila a projekt se od té doby nijak nerozvíjel. 

jm

Témata: Khoiba, Ema Brabcová, Filip Míšek, Stoke The Fire

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít