TOP 6 videoklipů týdne: Sebastian, Jakub Děkan a Kuba Ryba se mají fajn, Lucie Vondráčková nechce být pouhou ozdobou muže

Vydáno 04.08.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Pravidelný přehled videoklipů se tentokrát nese ve znamení hostovaček. Společné singly vydali Adam Mišík a Ben Cristovao, léto si užívají Sebastian, Jakub Děkan a Kuba Ryba. Jan Bendig točil s rapperem, který si říká Refew, a The Streets na novince spojili síly s pronikavými IDLES. Jen Khoiba zpívá o samotě a Lucie Vondráčková utekla od oltáře. Také sama.

TOP 6 videoklipů týdne: Sebastian, Jakub Děkan a Kuba Ryba se mají fajn, Lucie Vondráčková nechce být pouhou ozdobou muže TOP 6 videoklipů týdne: Sebastian, Jakub Děkan a Kuba Ryba se mají fajn, Lucie Vondráčková nechce být pouhou ozdobou muže


Sebastian
, Jakub Děkan a Kuba Ryba si užívají léta

Sebastian, Jakub Děkan a Kuba Ryba se mají prostě fajn. Jak dávají na odiv v klipové novince, užívají si léta plnými doušky a nemůže jim ho překazit ani pandemie koronaviru. Polehávají u playstationu, na zahrádce v domácím „bazénku“ či u televize. V pracovním procesu zůstává jen Jakub Děkan, ale i on ví, jak si udělat pohodičku. Nebo už vám snad někdy doručil pizzu v pořádku?

Rybičky 48 spálili pop-punkovou konkurenci na popel. Jaký byl druhý den pražského Letokruhu? 

Khoiba reflektuje samotu jedince

Dvojice Ema Brabcová a Filip Míšek alias Khoiba se loni po téměř dvanácti letech vrátila opět na scénu. Vedle několika odehraných koncertů stihla vydat i novou desku, jejíž součástí je i píseň Known As Free. Právě k ní muzikanti natočili vizuál, v němž pracovali především s ruchy. Klip má reflektovat prázdnotu a samotu jedince. Režíroval jej Nikolay Tretyachenko.

Khoiba a Čáry života zahájili doprovodný program festivalu Finále Plzeň

Adam Mišík a Ben Cristovao se řídí tím, co říká máma

Nové EP HILLS 97 vyjde Adamovi Mišíkovi co nevidět. První singl z něj měl producentsky na starosti Enthic. Hostem tohoto songu Máma říkala je Ben Cristovao. Jak se nechávají v tiskovce slyšet, Adamovi a Enthicovi padl za vzor zahraniční projekt LSD, ve kterém participuje producent Diplo se zpěváky Labrinthem a Siou. Předsudky stranou, Adam Mišík vás v tomhle songu překvapí. 

Jan Bendig si zatančil na sídlišti

Jan Bendig vydává letní song Kubánka, na kterém spolupracoval s rapperem, který si říká Refew. Jak je u zpěváka zvykem, jde o taneční novinku. Ve stejném duchu se nese také videoklip, v němž si Jan Bendig se svými přáteli zatančil na sídlišti.

ROZHOVOR | Jan Bendig: Kolegy, kteří prošli SuperStar a teď na ni nadávají, nechápu

Surreální výlet za hranice všedních dní s The Streets a IDLES

Režisér Rollo Jackson má na kontě klipy Hot Chip, Stromzyho i Chase and Status. Tentokrát připravil pro Mikea Skinnera z The Streets k songu None of Us Are Getting Out of This Life Alive hodně zajímavý kousek, sekunduje v něm Joe Talbot z IDLES.

Lucie Vondráčková utekla od oltáře

S prosluněným videoklipem přichází Lucie Vondráčková. K natočení vizuálu si tentokrát vybrala píseň Růže, v níž zpívá o tom, že žena neexistuje pouze proto, aby byla ozdobou muže. Po boku zpěvačky si ve videu zahrál Zbyněk Fric, s nímž naposled stanula před kamerou před patnácti lety. Režie se pak ujala Libka Safr, pro kterou šlo k debut.

Lucie Vondráčková postavila Divadlo Hybernia na nohy

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Sebastian, Jakub Děkan, Kuba Ryba, Rybičky 48, Khoiba, Lucie Vondráčková, Ben Cristovao, Adam Mišík, Jan Bendig, Refew, IDLES, The Streets

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít