Bad Company jsou zpět. Koncem května vystoupí v Roxy

Vydáno 06.04.2018 | autor: redakce

"Superskupina" Bad Company položila za svoji dvacetiletou historii, která zahrnuje několik průkopnických singlů a alb, základy jednoho z nejoblíbenějších tanečních subžánrů na světě - drum'n'bassu. Nedávno to všichni čtyři dali znovu dohromady, z čehož vzejde na jaře tohoto roku zbrusu nové album. Detaily si ovšem bedlivě střeží. Vše je zahalené rouškou tajemství. Maldini a Vegas z něj ale 25. května v Roxy určitě něco zahrají.

Bad Company jsou zpět. Koncem května vystoupí v Roxy Bad Company jsou zpět. Koncem května vystoupí v Roxy

Parta skládající se původně z dBridge, Freshe, Maldiniho a Vegase je zodpovědná za jedny z nejikoničtějších skladeb žánru. Kdo by neznal Planet Dust, Nitrous nebo tolik milovanou The Nine s jejím nezaměnitelně apokalyptickým beatem.

&Me interview: Když začínáte jako DJ, je to vždycky jednoduché

Dohromady se dali roku 1998 a společně to táhli sedm let až do chvíle, kdy se rozhodli vydat každý vlastní cestou - někdo cestou sound designu, někdo komerční. Nedávné roky ale přály opětovným shledáním, a tak jsme se dočkali velkého návratu. Bad Company se upsali Andyho C labelu Ram Records a bylo jasné, že další hit na sebe nenechá dlouho čekat. Začali zlehka remixem Prodigy, aby následně absolutně zabili vlastními novinkami Equilibrium a Nomad. Tím potvrdili svoji schopnost doručit tu nejvyšší kvalitu.


 
V poslední době se do pozornosti dostal hit Tetris, kterým zavzpomínali na staré dobré časy, navlečené ovšem do současného kabátu. Old school sample ve spojení s moderním beatem tvoří dokonalou hymnu soudobého d'n'b. Aby toho nebylo málo, digitálně vydali všechna svá zásadní alba a vypravili se na tour po světě. Na konci května zamíří i do Roxy a přivítají jak nostalgiky, tak fanoušky lačné po nejnovějších peckách. Bad Company jsou zpět.

Témata: Roxy, Bad Company, drum'n'bass

zavřít