Jethro Tull zahrají na Konopišti a ve Slavkově u Brna, jejich hosty budou Stromboli

Vydáno 18.07.2017 | autor: redakce

Britský zpěvák, hudebník a skladatel Ian Anderson je známý především jako zakladatel a vůdčí osobnost světově proslulých Jethro Tull. Už tento týden se vrátí do České republiky na dva koncerty.

Jethro Tull zahrají na Konopišti a ve Slavkově u Brna, jejich hosty budou Stromboli Jethro Tull zahrají na Konopišti a ve Slavkově u Brna, jejich hosty budou Stromboli

V rámci aktulního The Best of Big Beat turné zahrají Jethro Tull 21. července na Konopišti a o den později ve Slavkově u Brna. V roli speciálního hosta vystoupí a oba koncerty zahájí legendární Stromboli.

LIVE: Ian Anderson v Praze kouzlil s hity Jethro Tull i s flétnou. A měl virtuální hosty

Skupina Jethro Tull se na hudební scéně pohybuje již neuvěřitelných 45 let, během kterých (započítáme-li do toho i live nahrávky a kompilace), vydala bezmála stejný počet alb. Do širokého povědomí se zapsala díky netradičnímu propojení rocku s lidovou hudbou, blues i prvky renesanční hudby. Od jejích desek se prodalo na 60 miliónů kopií a od prvního vystoupení v roce 1968 v Londýně kapela odehrála více než 3000 koncertů ve čtyřiceti zemích.

vložte odkaz, text nemažteIan Anderson každoročně s Jethro Tull a sólově odehraje na stovku koncertů. O neutuchající oblibě Jethro Tull a Iana Andersona u českého publika svědčí každé jejich vyprodané zdejší vystoupení.

Vstupenky jsou k dostání za 990 korun. Předprodej v síti Ticketportal.

tz, jm, foto: David Webr, archiv

Témata: Jethro Tull, Ian Anderson, koncerty

zavřít