Na Snowjam míří kromě snowboardové elity i ta hudební: Deadly Hunta, N.O.H.A. i Neandrtal Squat

Vydáno 21.03.2017 | autor: redakce

Audi Snowjam, finálový závod Světového poháru ve snowboardingu, se uskuteční v pátek 24. a v sobotu 25. března ve Skiareálu Špindlerův Mlýn v Krkonoších. Návštěvníci se mohou kromě prvotřídního snowboardingu těšit na vždy příjemnou atmosféru a na zajímavý program během večerních parties. Ty zahrnují dva večery plné koncertů a DJ setů na venkovním podiu a v krytém prostoru na ploše 1000 metrů čtverečních umístěném přímo v srdci areálu Špindlerův Mlýn - Sv. Petr. Koncerty na venkovním podiu jsou zdarma.

Na Snowjam míří kromě snowboardové elity i ta hudební: Deadly Hunta, N.O.H.A. i Neandrtal Squat Na Snow Jamu vystoupí i mezinárodní skupina N.O.H.A.

V rámci programu vystoupí:

DEADLY HUNTA (UK)
Britský Deadly Hunta je věčně pozitivní energií nabitý MC, který v Čechách rozhodně není neznámým jménem. Jeho energická show tu sklízí zasloužený úspěch, ať už mezi lidmi kolem reggae a dancehallu nebo na scénách hiphopu a dnb, což je v místních poměrech velký úspěch. Trevor aka Deadly Hunta vydal na konci loňského roku vynikající album „Supa Heru“, které má spoustu pozitivních recenzí a můžeme se těšit, že tuto desku uslyšíme naživo právě na Snowjamu.


N.O.H.A.
(Noise of Human Art) Česko-americká skupina založená Philipem Nohou a MC Chevalier Hadleym v roce 1995.
Kapela je specifická stylově otevřeným mixem drum&bassu, world music, dub stepu a energií nabitých groovů. Hity jako Di Nero, Wanna Play, Dive in your life, a hlavně Tu Café vynesly kapelu na ty největší evropské festivaly.
Na pódiu N.O.H.A. exceluje jako smršť, vydávající ze sebe nakažlivou pozitivní energii. Po pětileté kreativní pauze se N.O.H.A. vrací na světová pódia s novým vyzrálým albem, které představí během svého koncertu na Snowjamu!
Na přípravě desky se podíleli stálí členové N.O.H.A.. Osobitým způsobem obohatili zvuk nového alba i hostující hudebníci jako Shahab Tolouie, Felipe Machado nebo Bohdan "Turboklarinette". Hlavní tváří nové tvorby je, vedle MC Chevyho, zpěvačka Kaia Brown, která v N.O.H.A. působí již 4 roky, a nyní uzrál čas společnou tvorbu zveřejnit.

N.O.H.A. rozhoupala multižánrovým mixem i brněnské Sono centrum

vložte odkaz, text nemažte


BUG'N'DUB
Pražská formace přinášející vysoce energické progresivní reggae, které se mísí s prvky dubu, latino, funku a rocku. Na jejich vystoupení v rámci Snowjamu se můžete těšit na údernou show plnou pulzujících rytmů, mohutné basy a kvalitního toastingu.

NEANDRTAL SQUAT
Neandrtal Squat je uskupení hudebníků kolem DJ Frikyho, účastníka světových soutěží v turntablismu.
Hudební performance a multimediální show, kdy DJ Friky stojí za gramofony a samplery, za mikrofonem pak Martin Svátek, jehož můžete znát například z kapely Navigators, a Marek Fryčák za bubny uvádějí během svých vystoupení diváky do varu. Podle jejich vlastních slov je téměř celé vystoupení složeno z vlastní hudební produkce v provedení, které naznačuje, že jednou písničkou to teprve začíná.

DJ Friky interview: Nikdy se mi ani nesnilo, že bych se mohl potkat s tolika legendami

Vystoupí také CP Kombo, Ladida, Criminal Capital, DJs Robot, Akvamen.

Program hudební části:

PÁTEK PÁRTY STAN
Bug`n`Dub
CP Kombo
DJs Robot + Akvamen

SOBOTA VENKOVNÍ STAGE SOBOTA PÁRTY STAN
CRIMINAL CAPITAL
Neandrtal Squat
DJ Friky
N.O.H.A.
Deadly Hunta
Ladida
DJs Akvamen + Robot

tz, jm

Témata: Snowjam, Deadly Hunta, N.O.H.A., Neandrtal Squat, DJ Friky

zavřít