VIDEO: DJ Friky, Jan Černý a Martin Svátek se rozjeli, hned po Žebříku mají nový klip

Vydáno 15.03.2016 | autor: redakce

Jsou to teprve tři týdny, co představili DJ Friky, Jan Černý a Martin Svátek nový singl Let It Go, a už mají i klip. Friky a Martin Svátek byli před pár dny také headlinery Red Bull Stage v rámci vyhlášení hudebních cen Žebřík v Plzni. 

VIDEO: DJ Friky, Jan Černý a Martin Svátek se rozjeli, hned po Žebříku mají nový klip DJ Friky a Martin Svátek při rozhovoru v klubu Radost FX. Foto: Jaroslav Kutheil

Po úspěšném vystoupení na Žebříku 2015 ještě ani nevychladli a už se přesouvají tento pátek do Špindlerova Mlýna na Audi SNOWJAM 2016, kde svůj audiovizuální set společně s bubeníkem Markem Fryčákem zopakují. Podle jejich vlastních slov je téměř celé vystoupení složeno z vlastní hudební produkce v provedení, které naznačuje že jednou písničkou to teprve začíná.

DJ Friky a Martin Svátek interview: Hudba nezná hranice, důležité je nemít žádné předsudky

Singl vyšel pod labelem NEANDRTAL. "Od Frikyho jsem dostal prvotní nápad, jakési demo, podle kterého už bylo jasné, jak by mohla znít. Já to mám tak, že linky zpěvu mi pak naskakují skoro samy, a bylo tomu tak i u téhle skladby. Friky tedy přišel s nápadem, já se zpěvy a Honza to celé zaranžoval," prozradil nám nedávno v rozhovoru Martin Svátek. Friky zase dodal, že si lidsky i hudebně sedli a jejich spolupráce bude pokračovat.

tz, jm, foto: Jaroslav KutheilTomáš Vlach

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít