Žebřík odstartoval! Oslavy 25 let ankety vyvrcholí 9. března v Plzni

Vydáno 01.01.2018 | autor: redakce

Hudební ceny Žebřík slaví 25 let trvání. Výsledky ankety, o kterých se bude rozhodovat během ledna a února na www.anketazebrik.cz, budou vyhlášeny 9. března v plzeňském DEPU2015. Udílení cen moderují Tomáš Hanák a Jitka Schneiderová, koncertně se představí Michal Hrůza, Olympic, Lenny, Wohnout a další.

Žebřík odstartoval! Oslavy 25 let ankety vyvrcholí 9. března v Plzni Tomáš Klus loni zabodoval nejen v počtu obdržených cen, ale i díky strhujícím koncertnímu výkonu

Z lednového hlasování na stránkách Anketazebrik.cz vzejde pět nominovaných v každé z deseti kategorií. O konečných výsledcích se bude rozhodovat ve druhém kole, které potrvá do konce února.

"Žebřík slaví už čtvrtstoletí existence, a tak jsme pozvali hlavně ty kapely, které mají bohatou historii, a to nejen na Žebříku. Nebudeme ale jenom bilancovat, na své si přijdou i mladší fanoušci, program večera bude vícegenerační. A k parádní oslavě pětadvacetin určitě zásadně přispěje temperamentní moderátorská dvojice Tomáš Hanák - Jitka Schneiderová," dodává ředitel Hudebních cen Žebřík Jarda Hudec.

Vyhlášení Žebříku se odehraje v pátek 9. března od 19 hodin v areálu DEPO2015 v Plzni. Během šestihodinové show budou oceněni tři nejlepší interpreti a kapely v každé kategorii. Bronzové sošky pro vítěze opět pocházejí z dílny renomovaného sochaře Václava Česáka.

Koncertními hosty večera budou např. Michal Hrůza, Olympic, Lenny nebo skupina Wohnout. Chybět nebude ani DJ stage a pověstná after party s hvězdami Žebříku.

Hudební ceny Žebřík 2016: Zpěváky roku jsou Tomáš Klus a Ewa Farna, za nejlepší skupinu fanoušci zvolili Hentai Corporation

Organizátorem hudebních cen je magazín iREPORT. Díky spolupráci s online magazínem Samosebou.cz se Žebřík opět zapojí do třídění odpadu. Dalšími partnery jsou Česká pojišťovna, Ochranný svaz autorský, PMDP, Vodárna Plzeň, Jägermeister a Gambrinus. Spoluorganizátorem je město Plzeň a Plzeňský kraj. Záštitu nad akcí převzal primátor Plzně Martin Zrzavecký.

Osobností Žebříku 2016 se stal Ivan Mládek, který z rukou Jardy Hudce převzal speciální cenu

Předprodej vstupenek za 390 Kč a VIP passů v ceně 990 Kč zajišťují: Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Ticketlive, Ticketpro, Ticketportal.

Vrcholy cen Žebřík: Tomáš Klus pobláznil DEPO2015, Ivan Mládek převzal speciální ocenění

Záznam toho nejzajímavějšího ze slavnostního vyhlášení odvysílá Prima Cool v neděli 18. března ve 21.30 hod.

Ewa Farna byla jednoznačně nejúspěšnější zpěvačkou minulého Žebříku

Mezi oceněnými minulého Žebříku byli Tomáš Klus, Ewa Farna, Michal Hrůza, Ivan Mládek, Hentai Corporation, Slza, Vypsaná fixa, Skyline, UDG, Thom Artway, Jelen, Ondřej Ruml, Aneta Langerová, Barbora Poláková, Barbora Mochowa, Lola, Hrady.cz, Kryštof kemp a filmy Anděl páně 2, Anthropoid a Teorie tygra.

Jak by hlasovali redaktoři magazínu iREPORT

Více na www.anketazebrik.cz.

Facebook Anketa Žebřík

Událost Žebřík na Facebooku.

Úřadujícím Objevem roku je podle čtenářů iREPORTu Thom Artway

red, foto Jana Braunová, Petr Tibi, Jakub Urbanec

Témata: Žebřík, Tomáš Hanák, Jitka Schneiderová, Olympic, Michal Hrůza, Wohnout, Lenny

zavřít