Michal Hrůza vyrazí na jarní turné Sám se sebou. Vystoupí i na Žebříku

Vydáno 05.02.2018 | autor: redakce

Po podzimní části turné Sám se sebou chystá Michal Hrůza se svou Kapelou Hrůzy jarní pokračování. Během dvou měsíců zavítá za fanoušky do sedmnácti měst. Čekají ho mimo jiné dva pražské koncerty i vystoupení na vyhlášení cen Žebřík 9. března.

Michal Hrůza vyrazí na jarní turné Sám se sebou. Vystoupí i na Žebříku Michal Hrůza vyrazí na jarní turné Sám se sebou. Vystoupí i na Žebříku

"Když jsem sám se sebou, uvědomuji si, že hudba je smysl mého života," říká ke koncertnímu turné Michal Hrůza. Jarní šňůra je ozvláštněna o nové předskokany – zpěváka Honzu Křížka (v minulosti Blue Effect a Walk Choc Ice) a kapelu Nanosféra. "Překvapilo mě, že nás se svojí tvorbou seznámily desítky skvělých kapel, které měly zájem odjet s námi koncerty jarního turné. Po dlouhém rozhodování jsme nakonec vybrali dva zmiňované interprety, ale cítím za nutné poděkovat všem zúčastněným kapelám," říká Michal Hrůza.

VIDEOROZHOVOR - Michal Hrůza interview: Díky desce Sám se sebou jsem si splnil hned několik snů

Dva z osmnácti koncertů turné Sám se sebou se uskuteční v Praze v Lucerna Music Baru - 10. a 11. dubna. Na jednom z nich se v roli předskokana představí Nanosféra a na druhém Honza Křížek. Na obou pak Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy přichystá pro své fanoušky překvapení.

Repertoár koncertů ponechá Michal Hrůza shodný jako na podzimní šňůře - zazní skladby z nového alba, ale i starší pecky. Nově přibude skladba Sám se sebou, podle které zpěvák celé album i koncertní tour pojmenoval. "Sám se sebou je nejen název mého posledního alba a turné, ale i důležitý stav, kdy nám dojde, co chceme a co už nechceme," říká Michal Hrůza, který letošním rokem vstoupil do jedenadvacáté sezóny na scéně. Po jarní šňůře vyrazí s kapelou na festivaly.

Kromě koncertování aktuálně Hrůza připravuje také hudbu do nového českého filmu. V jedné ze dvou písní si opět, jak je jeho zvykem, vystřihne duet s českou zpěvačkou, tentokrát přizval ke spolupráci Annu K.

Exkluzivní set chystá Michal Hrůza v rámci vyhlášení cen Žebřík - 9. března v DEPO2015. Půjde o jediný koncert v Plzni. Kromě něj se na akci představí Olympic, Lenny, Honza Křížek, Wohnout a další.

Michal Hrůza – Sám se sebou – jaro 2018

2.3. PARDUBICE - ŽLUTEJ PES
3.3. KARLOVY VARY - LIDOVÝ DŮM
9.3. PLZEŇ – HUDEBNÍ CENY ŽEBŘÍK
10.3. KLATOVY - KD
15.3. VSETÍN - KD
16.3. DOBŘÍŠ - KD
23.3. OSTRAVA - DŮM KULTURY
24.3. FRÝDEK - MÍSTEK - STOUN 
30.3. ČESKÁ LÍPA - KD CRYSTAL
6.4. VRATISLAVICE -  KD
7.4. PELHŘIMOV - KD
10.4. PRAHA - LUCERNA MUSIC BAR 
11.4. PRAHA - LUCERNA MUSIC BAR 
13.4. ZLÍN - FÉNIX KLUB 
14.3. OLOMOUC - S-KLUB 
20.4. BEROUN - KD 
21.4. RAKOVNÍK - KD

Téma: Michal Hrůza, Sám se sebou, Žebřík, Anna K., Honza Křížek

tz,

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít