AUDIO: PREMIÉRA: DJ Friky a Martin Svátek slaví narozeniny společným singlem

Vydáno 19.02.2016 | autor: redakce

Ve stejný den se narodili DJ Friky a zpěvák Martin Svátek. Jak stylověji dožité jubileum oslavit než společným songem? Skladbu Let It Go vám iREPORT přináší v premiéře. Pogratulovat můžete v narozeninový den oběma pánům i osobně. 

AUDIO: PREMIÉRA: DJ Friky a Martin Svátek slaví narozeniny společným singlem DJ Friky a Martin Svátek během rozhovoru v klubu Radost FX v Praze. Foto: Jaroslav Kutheil

Písnička Let It Go vznikla ve složení DJ Friky, Jan Černý a Martin Svátek. Shoda náhod tomu tak chtěla, že Martin s Frikym nedávno zjistili, že se narodili ve stejný den - 19. února. O datu premiéry společného singlu tak bylo rozhodnuto. 

DJ Friky interview: Set Davida Guetty? To je pro profíka utrpení

Vydání písně Let It Go pojali pánové i jako menší oslavu. Pogratulovat jim oběma můžete naživo - v kině v Brandýsu nad Labem od 22 hodin. Ještě předtím si můžete skladbu zdarma stáhnout na internetu. Na digitálních službách iTunes, Beatport a Juno bude k dispozici o týden později, tedy od 26. února, pod hlavičkou labelu NEANDRTAL. 

DJ Friky a Martin Svátek společně vystoupí i na vyhlášení hudebních cen Žebřík. Už 11. března se v plzeňském areálu DEPO2015 představí na Red Bull Stage. Jejich videopozvánku si můžete přehrát hned pod audiem. S dvojicí vám brzy přineseme i rozhovor. 

jm, foto: Jaroslav Kutheil

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít