Roxy slibuje na konec dubna silný drum'n'bassový line-up, dorazí Matrix & Futurebound a Mind Vortex

Vydáno 30.03.2017 | autor: redakce

Drum'n'bassoví fanoušci  by měli zpozornět - do Roxy míří silný zahraniční line-up v čele s Matrix & Futurebound, které doplní Mind Vortex a Messy MC. Obě formace slibují hutné bassové linky v kombinaci s kvalitním mainstreamem a zejména Mind Vortex uspokojí i fanoušky tvrdšího DnB. Už 28. dubna se můžete těšit na kombinaci Viper Recordings a RAM Records v celé své kráse. Line up doplní 2K a HellSmith.

Roxy slibuje na konec dubna silný drum'n'bassový line-up, dorazí Matrix & Futurebound a Mind Vortex Roxy slibuje na konec dubna silný drum'n'bassový line-up, dorazí Matrix & Futurebound a Mind Vortex

Britské duo Matrix and Futurebound od své první spolupráce v roce 2005 vydalo už nespočet hitů jako třeba All I Know, Control nebo Don't Look Back. Jejich oblibu můžeme přikládat hlavně tomu, že umí mainstreamovému publiku přiblížit undegroundový sound a chytlavé melodie často doplňují příjemnými vokály. Ve svých setech kombinují právě kvalitní mainstream s tvrdší náloží. Tu správnou dynamiku dodá Matrix & Futurebound Messy MC.

Kluby v dubnu ovládnou Dog Eat Dog, Counterfeit, Deaf Havana nebo DJ Koze

vložte odkaz, text nemažte

Druhým headlinerem pátečního večera budou Mind Vortex. Jejich debut na RAM records Hotbox si skvěle vedl v žebříčcích BBC 1XTRA, Beatportu a zároveň je katapultoval mezi jedny z nejnadějnějších hudebních formací současnosti. Ten samý rok zakončili mixem Ram Drum & Bass Annual, který se stal jedničkou na iTunes. V jejich tvorbě nechybí rázné bass linky, dramatické prvky a hlavně neustále přicházejí s novými nápady, které posunují jejich produkci dál. 

tz, jm

Témata: Roxy, klubovky, drum'n'bass, Matrix & Futurebound, Mind Vortex, Messy MC

zavřít