Slayer se loučí se svými fanoušky koncertním filmem. Do kin jde i u nás 6. listopadu

Vydáno 09.10.2019 | autor: redakce

Thrashmetalová ikona Slayer objíždí svět se svým posledním turné a v rámci něj také natočila koncertní film, který u nás uvede do kin Aerofilms. Jmenovat se bude Slayer: The Repentless Killogy a po celém světě současně bude k vidění 6. listopadu 2019.

Slayer se loučí se svými fanoušky koncertním filmem. Do kin jde i u nás 6. listopadu Slayer se loučí se svými fanoušky koncertním filmem. Do kin jde i u nás 6. listopadu

Snímek zachycuje kapelu v nejlepší formě na koncertě v Los Angeles v roce 2017 a zároveň do krátkého hraného filmu plného krve propojuje poslední tři videoklipy.

LIVE: Titáni thrash metalu Slayer se v Praze loučili. Jejich finální sbohem nenechalo nikoho chladným

Kariéra Slayer, která započala v roce 1981 a vyvrcholila o pět let později žánrovým pilířem v podobě alba Reign In Blood, se nachýlila ke svému konci. V letošním roce kapela dohrála poslední koncerty úplně posledního turné. Čtveřice, která má bez velkého přehánění patent na thrash metal, nyní přichází se svou labutí písní plnou krve a násilí. Aspoň takový je dramatický oblouk koncertního záznamu Slayer: The Repentless Killogy i příběhu, který už načrtl triptych starších klipů You Against You, Pride and Prejudice a Repentless.

Slayer při své rozlučce spolu s Anthrax pořádně rozpálili Tipsport arénu

Jaký příběh se odehrává v krátkém filmu? Bývalý nacista Wyatt se zamiluje do Giny a kvůli ní opustí gang s názvem Ruka Bratrství. Gina záhy otěhotní, ale protože neodpovídá chorým fašistickým představám o rasové čistotě, gang pár přepadne a Ginu i s nenarozeným dítětem před Wyattovýma očima brutálně zavraždí. Následně je Wyatt obviněn z vraždy a uvězněn. Z kriminálu však uprchne a začíná se mstít. Ve filmu se objevuje několik známých tváří krvavých snímků, ať už je to Danny Trejo, Richard Speight Jr. (Bratrstvo neohrožených) nebo Derek Mears (Hory mají oči 2).

Slayer čeká loučení s Prahou: TOP 7 důvodů, proč na ně budeme vzpomínat

Videoklipy i záznam vystoupení rozvinul do celovečerní podoby B. J. McDonnell, který si vysloužil ostruhy na seriálu American Horror Story nebo filmu Ant-Man. Slayer: The Repentless Killogy se v tuzemských kinech objeví pouze 6. listopadu 2019. Více info na www.koncertyvkine.cz.

Text: TZ

Témata: Slayer, Slayer The Repentless Killogy, film, koncertní film, koncerty v kině

zavřít