Tarja Turunen se k nám v prosinci vrátí s novou deskou. Zahraje v Praze i ve Zlíně

Vydáno 23.07.2016 | autor: redakce

Naposledy mohli čeští fanoušci Tarju Turunen, finskou metalovou divu, která se proslavila jako hlas Nightwish, vidět před pár dny na festivalu Masters Of Rock. V prosinci se ale do České republiky vrátí - a to hned dvakrát. V Praze a ve Zlíně představí i písně ze svého nového alba The Shadow Self.  

Tarja Turunen se k nám v prosinci vrátí s novou deskou. Zahraje v Praze i ve Zlíně Tarja Turunen vystoupila v polovině července na Masters Of Rock ve Vizovicích. Foto: Honza Švanda

Tarja Turunen urazila od odchodu z Nightwish kus cesty. Po několika sólových albech připravuje se svou kapelou novinku The Shadow Self. Ta vyjde 5. srpna, přičemž předkrmem pro fanoušky bylo červnové EP The Brightest Void. První ze dvou prosincových koncertů v Česku Tarja odehraje 1. prosince v pražském Foru Karlín a druhý 3. prosince ve zlínské hale Euronics.

Masters Of Rock uzavřela metalová královna Tarja, za Megadeth zaskočila Tublatanka

Budou to velká halová představení s monstrózní scénou. Tarja si s sebou poprvé veze sérii LED stěn, na které zpracovává animace a videa ke svým písním. Ochutnávku nového materiálu si můžete poslechnout níže. 

vložte odkaz, text nemažteVstupenky si můžete zakoupit za zaváděcí ceny na stání (650 Kč) a stání před pódiem (850 Kč), platné do 31. srpna,  na webu www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. Na zlínský koncert jsou v prodeji také VIP vstupenky na sezení za 850 Kč.

tz, jm

Témata: Tarja Turunen, Nightwish, metal, Praha, Zlín, koncerty

zavřít