Totální nasazení a Imodium vyrazí na společnou Mikro Tour

Vydáno 27.12.2017 | autor: redakce

Slánská punk-rocková klasika Totální nasazení zahájí svou již dvacátou osmou koncertní sezonu společným turné s Imodium. Obě kapely se spolu na koncertní šňůře potkají poprvé. Mikro Tour 2018 se ponese v duchu rockové a punkové muziky.

Totální nasazení a Imodium vyrazí na společnou Mikro Tour Totální nasazení a Imodium vyrazí na společnou Mikro Tour

Totální nasazení vzniklo v roce 1990 z party spolužáků slánského gymnázia. Kapela si za dvacet sedm let své existence, během nichž vydala na CD, LP i MC osmnáct studiových, živých i výběrových alb včetně dvou live DVD a odehrála víc jak tisíc pět set koncertů, vybudovala velmi početnou fanouškovskou základnu, ve které nachází silnou oporu. Každoročně odehraje na 80 koncertů a na nedostatek hraní i publika si tak rozhodně nemůže stěžovat. I v roce 2018 se s kapelou Totální nasazení budete mít možnost potkat kromě Mikro Tour na samostatných koncertech a festivalech, jimž vévodí domácí slánský rockový festival Valník na konci srpna.

LIVE: Novou desku Imodium pokřtil Kuba Ryba, kapela předvedla živelný rock
 
Čtyřčlenná formace Imodium už také patří k české klubové stálici. Na svém kontě má stovky odehraných koncertů, předskakování Avril LavigneSimple PlanBush nebo Halestorm, řadu klipů a pět studiových alb. Jako jediná česká kapela Imodium čas od času pořádají tzv. Bytové turné, ojedinělí jsou také v rámci natáčení dokumentů mapujících jejich koncerty (naposledy například krátký film Bory, který dokumentuje výjimečný koncert uprostřed borské věznice). Rok 2017 Imodium zvládli velmi úspěšně. Absolvovali turné s kapelou Rybičky 48, u Supraphonu vydali v pořadí pátou studiovou desku s názvem Element a odjeli k ní dvouměsíční turné, pod taktovkou Michala Havlíčka natočili dva podařené videoklipy. Momentálně se kromě Mikro Tour připravují na nadcházející majálesovou a festivalovou sezonu.

"Jak rádi říkáme v kapele, 'žádné turné není kompletní', a tak jsme i po našem téměř dvouměsíčním cestování našli několik míst, kam jsme se s novou deskou ještě nedostali. Ve spojení s 'Totáčema' to bude navíc, myslím, velká legrace!" říká Thom z Imodia. Zastávky Mikro Tour, na kterém se jako hosté střídavě objeví také kapely: COVERS for Lovers nebo Deratizéři:
9.2. Písek / Divadlo Pod čarou
24.2. Liberec / Club Road 66
2.3. Brno / Eleven Club
3.3. České Budějovice / MC Fabrika
9.3. Litomyšl / Kotelna Music Club
10.3. Rakovník / Dům osvěty

tz, jm

Témata: Imodium, Totální nasazení, Mikro Tour

zavřít