Duben se živou hudbou (II.): streamované koncerty chystají Čechomor, Mňága a Žďorp i Kapitán Demo

Vydáno 17.04.2021 | autor: Andrea Štipčáková

Koncertování za účasti veřejnosti je stále v nedohlednu, a tak se interpreti snaží se svými fanoušky spojit alespoň virtuálně. V druhé polovině dubna si přichystali streamovaná vystoupení Čechomor, Monkey Business, Debbi, Mňága a Žďorp a Kapitán Demo.

Duben se živou hudbou (II.): streamované koncerty chystají Čechomor, Mňága a Žďorp i Kapitán Demo Duben se živou hudbou (II.): streamované koncerty chystají Čechomor, Mňága a Žďorp i Kapitán Demo

Čechomor, 18. 4.

Čechomor se 18. dubna opět virtuálně spojí se svými fanoušky, aby oslavili kulaté narozeniny Karla Holase. Hosty vystoupení budou Petr Fiala z Mňágy a Žďorp, Václav Hudeček, Jan Kolář, Martina Pártlová a Petr Zelenka. Původně měli na koncert dorazit také Voxel a Bohumil Klepl, kvůli zdravotním problémům však na akci nakonec nedorazí.

Monkey Business, 18. 4.

Svůj první streamovaný koncert odehrají také Monkey Business. Uskuteční se 18. dubna pod názvem Stream Like a Dream a jeho hostem bude Ewa Farna. Přímý přenos začne ve 21 hodin.

LIVE: Výhled na Prahu, známá jména a hit za hitem. Spring Festival přivítal jaro s Mirai, Monkey Business nebo Ewou Farnou, která zavzpomínala na Davida Stypku

Debbi, 18. 4.

Svůj březnový koncert musela Debbi kvůli koronaviru v týmu přesunout na duben. Fanouškům slibuje, že si s nimi tentokrát už doopravdy zazpívá, a to i kdyby měla vysílat sama.

Mňága a Žďorp, 24. 4.

Další ze svých „spešl“ koncertů připravili Mňága a Žďorp na 24. dubna. Původně si měli zahrát na střeše hotelu Thermal v Karlových Varech, tu však vyměnili za střechu Šumavská Tower v Brně. Hostem vystoupení bude Miro Žbirka.

Mňága a Žďorp zahájila jarní turné a bylo to Spešl. Petr Fiala oslavil narozeniny, blahopřáli Tomáš Hanák, Petr Váša i Čechomor

Kapitán Demo, 25. 4.

Nové album Kapitána Dema vyšlo už před nějakým časem, kvůli pandemii koronaviru ho však muzikant doposud nepokřtil. S živými koncerty to však stále vypadá bledě, a tak se Kapitán Demo rozhodl desku pokřtít online, a to už 25. dubna.

ROZHOVOR | Kapitán Demo: Všechno je to dělaný na klíč, vědma řídí celou moji kariéru

Text: Andrea Štipčáková, foto: archiv iREPORT
Témata: Čechomor, Monkey Business, Debbi, Mňága a Žďorp, Kapitán Demo.

zavřít