Divným rokem okem fotografů | Vojtěch Mervart nafotil loučení Mandrage, autokoncert Wohnout nebo RFP Home

Vydáno 2021-01-10 09:38:03

Rok 2020 pro nás fotografy nebyl vůbec jednoduchý, ale i přes všechna opatření a nařízení vlády jsem se na pár koncertů a natáčení dostal. Na začátku roku 2020 jsem vůbec netušil, že se něco takového stane, a těšil jsem se na přeplněný kalendář akcemi. Měl to pro mě být rok přelomu. Těšil jsem se, až odmaturuji a skočím do toho pracovního života naplno.

Bohužel rok neproběhl tak, jak jsem si představoval. A tak jsem rád za všechny akce, na které jsem se dostal. Užil jsem si je naplno. Po prvním rozvolnění na jaře jsem fotil po delší době koncert a cítil jsem se, jak když jsem začínal. Shrnul bych to tak, že se těším, co přinese rok letošní. Držme si palce.

Připravil jsem si pro vás několik fotografií pořízených za celý rok 2020. Od koncertů přes promo až po backstage z natáčení videoklipů.

Foto a text: Vojtěch Mervart 
Témata: Rock for People, Mandrage, Wohnout, The Hu, Yzomandias, Nik Tendo, Kapitán Demo, Mydy Rabycad, Jan Bendig, Pavel Callta, Civilní Obrana

Divným rokem okem fotografů | Vojtěch Mervart nafotil loučení Mandrage, autokoncert Wohnout nebo RFP Home Divným rokem okem fotografů | Vojtěch Mervart nafotil loučení Mandrage, autokoncert Wohnout nebo RFP Home

Zobrazit fotogalerii (19)

zavřít