Thom Artway pokřtil desku All I Know, vystoupily i Lenny, Terezie Kovalová nebo Patricie

Vydáno 2018-11-08 08:16:07

Thom Artway představil v pražském Paláci Akropolis svoji druhou desku All I Know, která vyšla na konci srpna. Zatímco první album mu před dvěma lety křtil Tomáš Klus, to druhé přivedli symbolicky k životu producent Lukáš Chromek a tři sudičky. Každá z nich desku pokřtila jiným způsobem. Terezie Kovalová přípravkem na mazání smyčců, Lenny vincentkou a Anna Šebková, která si zahrála v klipu All I Know, třpytivými flitry. Tuto píseň doplnil živě na ukulele její producent ODD.

Poprvé naživo zazněl duet Chasing The Wires s Lenny. Hojně obsazovaná violoncellistka Terezie Kovalová doprovodila Artwaye při několika písních. Milým překvapením byla Patricie Fuxová, která se přidala svým zpěvem v Many Partings. Během večera zazněly skladby z debutové desky Hedgehog a cover od Imagine Dragons. Zpestřením byly ručně vyrobené konfety s novým logem interpreta, včetně doma vyráběného konfetovače. V závěru neváhali všichni muzikanti i s hosty seskočit přímo mezi diváky.

Text: Hana Bukáčková, foto: Čestmír Jíra

Témata: Thom Artway, All I Know, Lenny, Terezie Kovalová, Patricie

Thom Artway pokřtil desku All I Know, vystoupily i Lenny, Terezie Kovalová nebo Patricie Thom Artway pokřtil desku All I Know, vystoupily i Lenny, Terezie Kovalová nebo Patricie

Zobrazit fotogalerii (24)

zavřít