AUDIO: Michael Bublé ve dvou singlech žárlí i sebevědomě swinguje. Album vydá v říjnu

Vydáno 31.08.2016 | autor: Filip Pešta

Deváté album kanadského croonera Michaela Bublého je po třech letech od toho posledního připraveno zabrat vám místo v digitálních nebo fyzických knihovnách. Světlo světa spatřily již dva skvělé singly.

AUDIO: Michael Bublé ve dvou singlech žárlí i sebevědomě swinguje. Album vydá v říjnu Michael Bublé ve dvou singlech žárlí i sebevědomě swinguje.

Prvním z nich je Nobody But Me. Svěží, hravá a tak typická pro Bublého vkusné míchání žánrů, kde starého psa opravdu novým kouskům naučíš. Začátek rock 'n' rollové basy jako z dob největší slávy Elvise Presleyho vystřídají v refrénu popové bicí a křiklavé pořvávání floutků z ulice, jako tomu bylo v rapových kusech 90. let. Bublého upřímné žárlení tentokrát podpořil i rapper Black Thought a za doprovodu swingujících dechů je tato kombinace to pravé pro vaše uši a dobrou náladu. Lyrics video se pyšní vkusnou grafikou světel barů Las Vegas.

Michael Bublé slaví čtyřicetiny ve velkém: Nahrává novou deskuDruhý singl v pořadí, to už je standardní swingovka My Kind Of Girl, kterou napsal Leslie Bircusse a kromě jiných ji samozřejmě nazpíval i Frank Sinatra. Bublého jisté frázování doplňuje, jak jinak, skvělá kapela a milovníci tohoto žánru si opět lusknou prsty do rytmu. Ve videu je skladba puštěna na gramofonu a vy se tak můžete v rámci možností točit společně s nahrávkou.

vložte odkaz, text nemažteBublého nové album Nobody But Me vychází 21. října. 

Témata: Michael Bublé, Frank Sinatra, Elvis Presley, swing, rock'n'roll

4,50

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít