AUDIO: Nastal čas pro comeback Gwen Stefani. V březnu vydá po deseti letech novou desku, tady je singl

Vydáno 12.02.2016 | autor: Josef Martínek

Na novou sólovou desku Gwen Stefani čekají fanoušci už 10 let. Letos se však už opravdu dočkají - novinka This Is What The Truth Feels Like vyjde v březnu. Poslechněte si první singl Make Me Like You. 

AUDIO: Nastal čas pro comeback Gwen Stefani. V březnu vydá po deseti letech novou desku, tady je singl Gwen Stefani je zpátky s novým singlem

Frontwoman No Doubt se naposledy sólově představila v roce 2006 deskou The Sweet Escape. V roce 2014 sice vydala dva singly a zdálo se, že se schyluje k vydání třetí řadovky, jenže reakce na její přímý útok na dnešní hitparádové trendy byly spíš negativní. Na desce proto nakonec nebudou, Gwen začala od základu znovu a zdá se, že lépe. 

VIDEO: Smutná Gwen Stefani v Used To Love You emocemi nešetří

Na podzim zaujala srdceryvnou baladou Used To Love You a i v novém singlu Make Me Like You je přirozená a nenásilně hitová. Písnička by klidně zapadla na některou z jejích dvou starších desek, a i když možná v roce 2016 nebude stačit na čela žebříčků, jde o dobrý a osobitý pop.

Videoklip natočí Gwen Stefani už v pondělí na vyhlášení Grammy. Zaznamená tam své živé provedení o reklamní pauze a výsledek nám poté ukáže na svém VEVO kanále. Album This Is What The Truth Feels Like vyjde 18. března. 

 

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít