AUDIO: Sia a Pink propůjčily své hlasy duu Stargate. Poslechněte si Waterfall

Vydáno 14.03.2017 | autor: redakce

Očekávané spojení Pink a Sii přichází s novým singlem Waterfall, který zprodukovalo norské duo Stargate. Fanoušci ale zatím nad novinkou příliš nejásají. 

AUDIO: Sia a Pink propůjčily své hlasy duu Stargate. Poslechněte si Waterfall Sia a Pink propůjčily své hlasy duu Stargate. Poslechněte si Waterfall

Singl Waterfall se typově neblíží repertoáru ani jedné z obou zpěvaček, spíše se zdá, že dvojice Stargate bažila po známých jménech, která jim novinku zviditelní. Píseň sama o sobě ale ničím nevyniká a patří k průměru. 

Chystá se hvězdná spolupráce: Sia bude mít píseň s Pink!

Norové Tor Erik Hermansen a Mikkel Storleer Eriksen za dvacet let v hudebním průmyslu vyprodukovali nejeden hit. Stojí například za singly Irreplaceable Beyoncé, So Sick od Ne-Yo, Rude Boy Rihanny nebo Firework Katy Perry. Jestli Waterfall rozšíří jejich sbírku známých songů, posuďte sami.

vložte odkaz, text nemažte

Zatím poslední album Sii vyšlo pod názvem This Is Acting loni, později následovala i jeho reedice. To Pink se naposledy studiově představila už v roce 2012 s úspěšnou deskou The Truth About Love. Očekává se, že nový materiál by mohla představit v letošním roce. 

tz, jm

Témata: Sia, Pink, Stargate, Waterfall

2,50

čtenáři

hlasuj
zavřít