BIZÁR TÝDNE: „Olomouc, Kladno, Teplice, Most, Strakonice, Hradec a Pardubice,“ rapuje Raego a Argema hraje

Vydáno 15.07.2020 | autor: Ondřej Horák

Většina Čechů, Moravanů a Slezanů se letos rozhodla strávit dovolené a prázdniny v rodné kotlině, na čemž není nic špatného. Tedy pokud by o tom Raego nenahrál s Argemou další z mnoha pseudovlasteneckých písní, při jejímž poslechu krvácí uši.

BIZÁR TÝDNE: „Olomouc, Kladno, Teplice, Most, Strakonice, Hradec a Pardubice,“ rapuje Raego a Argema hraje BIZÁR TÝDNE: „Olomouc, Kladno, Teplice, Most, Strakonice, Hradec a Pardubice,“ rapuje Raego a Argema hraje

Kladenský zpěvák, rapper a moderátor Raego o sobě dal náležitě vědět už na konci letošního března, kdy spolu s Olgou Lounovou, vlastním jménem Olgou Pytlounovou, suverénně vyhrál soutěž o to, jaký muzikant dokáže co nejvíc podojit strach z pandemie nového koronaviru.

BIZÁR TÝDNE: "Andreji máš na rukou krev mrtvých," rapuje zastupitel za SPD. Uši krvácí a oči pláčou

Klání o nejblbější píseň na téma koronavirus se zúčastnilo mnoho hudebníků a dlouho to bylo vyrovnané. Nicméně, když si Lounová načmárala na obličejovou masku pokus o českou vlajku, tu skutečnou přibalila do kabelky a na jehlách s ní začala mávat na Vítkově, zatímco Raego "rapoval" o "národním obrození", bylo rozhodnuto.

Po úspěchu singlu Nesmíš to vzdát Raego dle všeho vycítil potenciál vystrašeného publika lačnícího po prázdných slovech naděje a útěchy a nahrál píseň Všude dobře doma nejlíp. Ta má posluchače tentokrát přimět k tomu, aby své dovolenkové rozpočty letos utratili doma.

V oficiální písni kampaně agentury CzechTourism přišel Raego s verši jako „když vidím rodiny pospolu u Ještědu / vím, že kromě Pradědu / je to jeden z nejlepších pohledů.“ A my jen doufáme, že nezapomněl na dědu, s kterým popili v posedu a nechali sváry u ledu. Nebo tak nějak.

BIZÁR TÝDNE: Kdo nazpíval nejhorší coververzi Nirvany? Zpěvák Puddle Of Mudd

Ke konci písně Raegovi očividně došly nápady a tak sáhl po jmenném restříku tuzemských měst. „Olomouc, Kladno, Teplice, Most, Strakonice, Hradec a Pardubice,“ rapuje napříč kraji. Jediným pozitivem je, že kladenský bavič má tak mizernou flow, že mu mnohdy není vůbec rozumět.

red, oh
Témata: Raego, Argema, CzechTourism, bizár týdne

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít