Bizár týdne: S Karlem Gottem touží Být stále mlád i Leoš Mareš

Vydáno 11.12.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Hit Forever Young, který známe v české předělávce Být stále mlád od Karla Gotta, se znovu dočkal nové podoby. V ní po Gottově boku rapuje Leoš Mareš

Bizár týdne: S Karlem Gottem touží Být stále mlád i Leoš Mareš Bizár týdne: S Karlem Gottem touží Být stále mlád i Leoš Mareš

Sny se plní, jen když se cesta za nimi nevzdává. Své o tom ví Leoš Mareš. Už před šestnácti lety ho napadlo propojit svůj text o neúprosném běhu času s hitem Být stále mlád Karla Gotta. Tehdy šestadvacetiletý interpret se však styděl za mnohonásobným Slavíkem přijít, a tak si tento neobvyklý duet svou premiéru odbyl až v letošním roce.

Leoš Mareš předvedl v O2 areně skvělou vizuální show

"Věděl jsem, že by kluk v kožichu s takovým přáním působil dost trapně. Ten nápad jsem zaplašil, ale moje slova už existovala, tak jsem je využil na svém druhém albu. Píseň se jmenovala Už jsme zase starší," vzpomíná Leoš Mareš.

Dlouholeté přání se přednímu českému moderátorovi splnilo 12. června. Když jej Karel Gott pozval do O2 areny, aby spolu zazpívali nějaký duet, nemohl tomu uvěřit. "Myslel jsem si, že mi Karel nabízí vstupenky někam na tribunu, a byl jsem za ně šťastný. Když mi vysvětlil, že by chtěl se mnou na pódiu zazpívat nějakou písničku, stáhlo se mi hrdlo podruhé. Vzpomínka na dávný nápad vytryskla jako gejzír - a Karel souhlasil," těší Leoše Mareše. Zda budou potěšeni i posluchači, posuďte sami. 

Témata: Leoš Mareš, Karel Gott, Být stále mlád

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít