TOP 6 videoklipů týdne: Ben Cristovao vyrazil do Brazílie, bratr Honzy Bendiga Marsell se spojil s Refewem

Vydáno 14.05.2019 | autor: Kateřina Nováková

Ben Cristovao odletěl pro svůj nový klip až do Brazílie, mladší bratr Jana Bendiga Marsell přizval ke spolupráci trochu překvapivě rappera Refewa a domácí scénu reprezentuje také Cavalier. Ze zahraničních interpretů se s novinkami chlubí producent Diplo, který vydal první song svého country projektu, a v naprostém kontrastu k němu je novinka od Bring Me The Horizon. S příjemnou náladovkou přispívá španělský fešák Alvaro Soler.

TOP 6 videoklipů týdne: Ben Cristovao vyrazil do Brazílie, bratr Honzy Bendiga Marsell se spojil s Refewem TOP 6 videoklipů týdne: Ben Cristovao vyrazil do Brazílie, bratr Honzy Bendiga Marsell se spojil s Refewem


Alvaro Soler
si užívá na cestách

Španělský zpěvák vystoupil minulý týden v plné Tipsport aréně v Praze, zdejší koncert odstartoval jeho turné po Evropě s novou deskou Mar De Colores. Videoklip k aktuálnímu singlu La Libertad je oslavou španělské krajiny a bezstarostného života, který nabízí. Pohodová nálada vás připraví na blížící se letní dny. 

LIVE: Alvaro Soler roztančil pražské fanoušky ve španělském rytmu


Ben Cristovao
a jeho výpravný klip z Brazílie

Kromě zpěvu se Ben Cristovao na vrcholové úrovni věnuje taky brazilskému jiu-jitsu. Když říkáme vrcholově, myslíme tím, že si za poslední roky odvezl z Mistrovství světa, Asie i Evropy několik medailí. To byl taky důvod, proč vyrazil natáčet klip přímo do Rio de Janeira, kde pořídil nejvýpravnější video své dosavadní kariéry. Už 21. září vystoupí Ben v pražské O2 areně a má téměř vyprodáno.

Hradecký Majáles roztančil Šimkovy sady. Zazářili Kryštof, Rybičky 48, Ben Cristovao, Jelen, Mydy Rabycad, Marpo a další


Marsell Bendig a Refew dali dohromady love song

Mladší bratr Jana Bendiga, kterého si pamatujeme ze SuperStar, se také věnuje hudbě. Jeho první sólový klip je konečně na světě. Možná vás překvapí spojení s Refewem, ale dohromady jim to celkem funguje i v zamilovaném songu.


Producent Diplo rozjel svůj country projekt

Úspěšný producent Diplo je známý svojí libůstkou v nejroztodivnějších módních kreacích. Podle jeho sociálních sítí se momentálně zamiloval do slušivého žlutého kovbojského oblečku a taky jeho nový klip, do kterého přizval country zpěvačku Cam, je plný sena a countryových bot. Klip se natáčel na letošním ročníku festivalu Coachella, bystré oko v něm rozpozná žánrové hvězdy Billy Ray Cyruse a Dwighta Yoakama.


Bring Me The Horizon
 s hitovkou na první dobrou

Singl Mother Tongue od BMTH je lovesongem napsaným frontmanem Oliverem Sykesem pro jeho manželku Alisse Salls. Fanouškům netřeba připomínat, že Bring Me The Horizon jsou jedni z headlinerů letošního ročníku festivalu Rock for People v Hradci Králové.


Cavalier
vydal nové EP i videoklip

Rapper Cavalier vydal minulý týden svoje nové EP, ze kterého pochází i nový singl Hra. Produkci minialba si vzal opět na starost Cavalierův bratr Honza Sokolowski. O režii se postaral Martin Fulín. 

Text: Kateřina Nováková

Témata: Ben Cristovao, Bring Me The Horizon, Alvaro Soler, Refew, Diplo, Marsell Bendig, Cavalier

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít