LIVE: Alvaro Soler roztančil pražské fanoušky ve španělském rytmu

Vydáno 08.05.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Úterní večer v pražských Holešovicích patřil Alvaru Solerovi. Španělský zpěvák si podmanil Tipsport Arénu, kde odstartoval své turné Mar De Colores. S sebou si přivezl předskokana Kelvina Jonese, kterého fanoušci dokonce dojali k slzám.

LIVE: Alvaro Soler roztančil pražské fanoušky ve španělském rytmu LIVE: Alvaro Soler roztančil pražské fanoušky ve španělském rytmu


Alvaro Soler
Tipsport Aréna, Praha
7. 5. 2019

Alvaro Soler svým osobitým projevem a pěveckými schopnostmi názorně ukázal, že si s sebou nemusíte vozit tucty tanečníků a příliš vizuálních efektů, abyste předvedli skvělou show. Tuzemské fanoušky rozezpíval jen s kapelou za zády a pro svůj energický projev se rychle stal miláčkem publika. 

LIVE: Alvaro Soler letos podruhé rozveselil Forum Karlín

Nebyl to však španělský interpret, kdo večer otevřel. Jako první se na pódiu objevil začínající africký hudebník Kelvin Jones. Jak sám přiznal, pro takový počet lidí hrál vůbec poprvé. Žádná nervozita na něm však znát nebyla. Publikum si získal hned v úvodu, když nechal fanoušky v hale zpívat vokály a bavil i ostatními písněmi. Za sympatický výkon jej přítomní odměnili potleskem, který dohnal Kelvina Jonese až k slzám.S úderem deváté hodiny pak vtrhl na pódium sám Alvaro Soler. Svým příznivcům během večera nabídl hned dvě desítky svých songů včetně těch nejznámějších La Cintura, Animal a Sofia. A i přestože si své hitovky nechal až na samotný závěr, divákům nedal příležitost se nudit ani při ne tak známých skladbách.

Koncert totiž hned několikrát ozvláštnil. Nejdříve zazpíval duet se zpěvačkou Mishou, která jinak zbytek večera strávila v doprovodné kapele a představila se mimo jiné hrou na housle. Později vhodil do publika několik nafukovacích balónů a nakonec si s fanoušky dokonce zacvičil. "Na turné na to nemáme moc času, tak jsme si řekli, že si zacvičíme s vámi během koncertu," oznámil Alvaro Soler do mikrofonu a začal plnit svá slova. Dřepy a otočky vystřídaly výskoky a na publiku i samotných hudebnících bylo znát, že se nesmírně baví. Koncertem v pražské Tipsport Aréně Soler úspěšně navázal na své předchozí tuzemské zastávky ve Foru Karlín, na něž během vystoupení také zavzpomínal. A českým fanouškům neopomněl i v souvislosti s nimi složit několik komplimentů. Praha však byla pouze první zastávkou turné Mar De Colores. Už ve středu bude Španěl rozdávat energii ve švýcarském Curychu a podívá se například také do Vídně, Milána, Paříže či rodné Barcelony.

Text: Andrea Štipčáková, foto: archiv

Témata: Alvaro Soler, Kelvin Jones, Tipsport Aréna

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít