TOP 8 videoklipů týdne (94.): Kanye West v posteli s Donaldem Trumpem, Sum 41 bojují s Miley Cyrus

Vydáno 05.07.2016 | autor: David Stoklas

Osmička nových klipů srší dobrou náladou. Sum 41 jsou v lítém boji s internetem, Kanye West si dělá legraci z Trumpa a dalších známých tváří. Naopak H16 hrají na vážnou notu a snaží se motivovat. Pak tu máme ještě kapelu Fred Madison nebo zpěváka Adama Ďuricu.

TOP 8 videoklipů týdne (94.): Kanye West v posteli s Donaldem Trumpem, Sum 41 bojují s Miley Cyrus Kanye West vzal v novém klipu celebrity do postele

KANYE WEST V POSTELI S KIM KARDASHIAN A TRUMPEM

Rapper Kanye West umí vždycky vzbudit vášně. Také jeho nový snímek vystupuje z šedi většiny klipů současné popové scény. Během deseti minut můžeme sledovat Westa se svou chotí Kim Kardashian v posteli. Jsou tam ale s nimi i nahé podobizny dalších slavných jako Donalda Trumpa nebo ex-prezidenta Bushe. Kanye má na pikantnosti zkrátka čich. Není žádným tajemstvím, že píseň Famous je tak trochu vzkazem Taylor Swift, kterou do klipu také obsadil. 

HITPARÁDY (41.): Lucie Bílá je coby Hana nejprodávanější v Česku, v Americe kraluje Kanye West

H16 MOTIVUJÍ

Známé slovenské rapové  trio, včetně Majka Spirita, pouští ven nový klip. Zaznívají klasické motivační fráze a trojice ukazuje střípky z běžného života. Je na nich vidět celková vyrovnanost. Od dob divokých počátků už se posunuli dál. Během letošního roku bychom se navíc měli dočkat nové desky. Ta poslední s názvem Rýmy, hudba a boh vyšla před třemi lety.

Na festivalu Přeštěnice zářili Majk Spirit i Thom Artway, finále programu zhatila bouřka

SUM 41 V BOJI S INTERNETOVÝMI VIRÁLY

V novém klipu, kde punk-rocková tlupa Sum 41 řeže na staveništi do kytar, jim společnost dělají internetové virální hity. Miley Cyrus se nad nimi pohupuje na bourací kouli, barevná kočička Nyan Cat zabarvuje oblohu svojí ikonickou duhou. Všechno nakonec graduje do takové podoby, že je celé město v plamenech a výslednou podívanou natáčí drony. Internet v kostce.

vložte odkaz, text nemažte

ADAM ĎURICA PLNÝ LETNÍ ATMOSFÉRY

Je to tak. Léto, slunce, prázdniny a pohoda. Adam Ďurica, který loni vydal veleúspěšné album s názvem Mandolína, přichází s rozletněným a veselým songem Spolu. Stejně se bude jmenovat i jeho nová deska, jíž se fanoušci dočkají na podzim. Novou skladbu doplnil i o stejně pozitivní klip, kde mu sekundují čtyři krásné dívky.

TRAGICKÁ LÁSKA FREDA MADISONA

Kapela s názvem Fred Madison byla původně pouze sólovým projektem Miroslava Šuláka. K jejich nové písni Way nahráli působivý videoklip, z něhož prýští emoce po kbelících. Plyne z něj takové nihilistické moudro, že láska má vždy špatný konec. O samotné skladbě řekli: "Way je o snaze se navrátit k něčemu, co už je dávno pryč. Stejně tak, jako když jedete po cestě a ve fázi couvání už věci vidíte jinak, než když jste onou trasou projížděli poprvé. Ujeté kilometry už nejdou vrátit zpátky."

KŘIČME S BRING ME THE HORIZON

Ukřičená metal-core tlupa z britských ostrovů Bring Me The Horizon obšťastnila české publikum svojí nadupanou show na Aerodrome festivalu. Pojďme ještě jednou okusit tu božskou atmosféru jejich živáku s novým klipem ke skladbě Avalanche. V něm servírují záběry z jejich koncertů doplněné o efektní vizualizace. Minulý rok vydali BMTH desku That's The Spirit. Na ní je i ona zmíněná skladba.

LIVE: Halový Aerodrome festival: Korn předvedli nářez, Bring Me The Horizon vizuální show

INCOGNITO OSLAVUJÍ NOVOU DESKU

Další zářez na pažbě je vždy vděčným důvodem k bujarým oslavám. Funky kapela Incognito to oslavila novým videoklipem, v němž servírují tuny dobré nálady. Přesně tak to mají funky lidé rádi! Incognito mají těchto zářezů díky nejnovějšímu albu s názvem In Search Of Better Days celkem sedmnáct. Vždyť taky hudební scénu brázdí už přes třicet let!

MEMPHIS JSOU LETNÍ I V ÚNORU

Také z nového klipu české pop-rockové kapely Memphis cítíte horký závan léta? Asi by vás nenapadlo, že vizuál doprovázející skladbu Zůstávám se natáčel v mrazivém února. Díky motivu lásky a bohatosti světla tak vše působí velice optimisticky Když už jsme u těch ročních období, začátkem podzimu klukům z Mephis, kteří debutovali v roce 2013, vyjde EP, jež ponese stejný název jako nový singl.

Témata: videoklipy týdne, Kanye West, Donald Trump, Taylor Swift, Kim Kardashian, Sum 41, Miley Cyrus, Memphis, Fred Madison, Incognito, Bring Me The Horizon, Adam Ďurica, H16

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít