VIDEO: Miley Cyrus už není zlobivá holka. V Malibu vůbec nešokuje

Vydáno 12.05.2017 | autor: Josef Martínek

Pamatujete na vyplazený jazyk, vystrčené pozadí a lascivní gesta z éry alba Bangerz, nebo stylizaci do role undergroundové podivínky na poslední desce Miley Cyrus and her Dead Petz? To všechno je nyní minulostí. Čtyřiadvacetiletá zpěvačka se totiž rozhodla stát se zase "normální" holkou. 

VIDEO: Miley Cyrus už není zlobivá holka. V Malibu vůbec nešokuje Z Miley Cyrus je zase vzorná dívka

Jak jsme psali v posledním díle Post Scriptum, Miley Cyrus už neinklinuje k hiphopové kultuře, místo toho se chce vrátit ke svým kořenům, tedy k mixu popu a country. První singl Malibu z chystané desky to potvrzuje. Jedná se totiž o nenásilnou, příjemně plynoucí písničku, která se rozhodně nesnaží ničím šokovat, jak bylo v nedávné minulosti u Miley zvykem. To samé platí i o videoklipu plném krásných záběrů z přírody. 

Miley Cyrus, Psy i Adele: TOP 7 videoklipů, které trhaly rekordy

Miley Cyrus prý k této proměně k jejímu starému já vede i šťastná láska. Vrátila se ke svému snoubenci Liamu Hemsworthovi a zdá se, že nic pro ni momentálně v životě není důležitější. 

vložte odkaz, text nemažte

Zpěvačka, která se jako teenagerka těšila přízni fanoušků i coby Hannah Montana, má za sebou zajímavé extrémy. Před čtyřmi lety totiž albem Bangerz a hity Wrecking Ball nebo We Can't Stop zbořila všechny popové žebříčky. Minulá deska Miley Cyrus and her Dead Petz z roku 2015 ale byla úplně mimo střední proud, Cyrus ji nabídla zdarma k poslechu na svém webu. Podle singlu Malibu se zdá, že nová deska by měla být posluchačsky vděčná, i když možná ne tak hitová, jak by někteří čekali. 

Témata: Miley Cyrus, Malibu, Bangerz, Miley Cyrus and her Dead Petz

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít