VIDEO: Miley Cyrus je přerostlé dítě. V BB Talk cucá obří dudlík a nosí pleny

Vydáno 13.12.2015 | autor: Josef Martínek

Jen krátce po předchozím klipu Lighter vyslala Miley Cyrus na YouTube další klip ke své nové desce, se kterou jí pomáhali The Flaming Lips. Tentokrát v něm hraje neposedné děcko. 

VIDEO: Miley Cyrus je přerostlé dítě. V BB Talk cucá obří dudlík a nosí pleny Miley Cyrus je přerostlé dítě. V BB Talk cucá obří dudlík a nosí pleny

Minulý klip byl sice poměrně nudný a monotónní, BB Talk ale zabaví o dost víc. Miley Cyrus v něm totiž oblékla plenky, dětské šatičky a roztomilý klobouček. A místo svých obvyklých činností - lízání všeho, co je po ruce, a vystrkování všemožných částí těla - se tentokrát mazlí s nafukovacím kačerem či velkým plyšovým medvědem. Vidět ji můžeme i v dětské postýlce nebo s dudlíkem. Kdo by takovou sladkou holčičku nebral domů?

VIDEO: Miley Cyrus došly peníze i nápady. Klip Lighter nudí

Novou desku Miely Cyrus & Her Dead Petz vydala Miley Cyrus překvapivě během vyhlášení cen MTV Video Music Awards v srpnu. Alternativu k její předchozí mainstreamové tvorbě uvedla nechutným klipem Dooo It, který sklidil spíš kritiku. Pozdvižení způsobilo i její turné, kde vystoupila s obřím nafukovacím penisem. To aktuální klip tolik po senzací nelační, přesto pobaví. 

Miley Cyrus ho má! Zpěvačka na novém turné konečně odhalila svůj pyj

Miley by se asi měla vracet do dětství častěji. Nebo je to spíš tak, že ještě nevyrostla?

Josef Martínek

 

 

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít