VIDEO: Alanis Morissette v novém klipu odhaluje, že je podruhé těhotná

Vydáno 17.02.2016 | autor: Josef Martínek

Originálním způsobem se kanadská zpěvačka Alanis Morissette rozhodla světu prozradit radostnou novinu: čeká totiž své druhé dítě. Video Souleye + Ever + me + love = sweetness věnovala svému manželovi ke svátku svatého Valentýna. 

VIDEO: Alanis Morissette v novém klipu odhaluje, že je podruhé těhotná Alanis Morissette se těší na druhého potomka

Alanis Morissette sice v červnu oslaví už 42. narozeniny, ale to jí nezabránilo, aby si s manželem pořídila dalšího potomka. Jejím mužem je Mario Treadway, známý jako rapper Souleye. Právě v novém animovaném klipu shrnuje, co všechnu spolu už zažili. S o šest let mladším hiphoperem se vzali v roce 2010, prvního syna přivedli na svět koncem téhož roku. Klip končí tím, jak si pár i s malým chlapcem spokojeně prohlíží snímky z ultrazvuku. 

Alanis Morisette vydává znovu bestseller Jagged Little Pill. Jsou na něm i nevydané písničky

Od vydání jedné z nejzásadnějších desek 90. let Jagged Little Pill uplynulo loni už dvacet let. Alanis si k té příležitosti nadělila reedici, na které ke známým hitům přiložila i něco ze zatím nepoužitého materiálu. Co se týče nové autorské nahrávky, zatím je ticho po pěšině. Dosud poslední řadovka Havoc and Bright Lights se datuje do roku 2012 a nesetkala se s velkým komerčním úspěchem. 

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít