VIDEO: Dara Rolins si s letním hitem podmanila i Kubu

Vydáno 17.07.2017 | autor: Pavel Vičar

Dara Rolins vydala před pár týdny novou desku ETC, která okamžitě sklidila od fanoušků pozitivní ohlasy. První singl Dúha nebyl tolik rádiový, novinka La Cosquillita by to mohla změnit. Druhý singl z desky má na to stát se letním hitem. Nejen u nás.

VIDEO: Dara Rolins si s letním hitem podmanila i Kubu VIDEO: Dara Rolins nahrála letní hit. Na Kubě!

Fanoušci, kteří sledují kariéru Dary Rolins, dobře ví, že zpěvačka spolupracuje se spoustou autorů nejen u nás a na Slovensku, ale i v zahraničí. Na desce Stereo dokonce spolupracovala se skupinou Kosheen. Teď padla volba na populární kubánskou skupinu, která si říká F-Cuba. A dopadlo to skvěle.

VIDEO: Dara Rolins představuje svoji Dúhu, první singl z nové desky ETC

Novinka La Cosquillita může mnohým připomínat velký hit posledních měsíců Despacito, ale rozhodně to nebyl jeden ze záměrů. Dara odletěla na Kubu, kde vznikla docela spontálně právě tahle skladba. Singl je to po všech stránkách vydařený, zpěvaččin hlas zní dobře, angličtina jí nedělá problémy a společně s přednesem pánů z uskupení F-Cuba to vypadá, že tu máme velký letní hit. Na Kubě je singl už údajně velmi populární.

vložte odkaz, text nemažte

Videoklip se skládá se záběrů do studia kde probíhalo nahrávání, ale také posluchače čeká malý výlet na Kubu. Vše je uvolněné, veselé a letní. Pokud si skladby všimnou naše rádia, určitě si své posluchače získá.

Témata: Dara Rolins, ETC, La Cosquillita

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít