VIDEO: Ewa Farna věří, že život je jako Bumerang. "Co si objednáš, to taky platíš," vzkazuje novým hitem

Vydáno 26.05.2017 | autor: Josef Martínek

Ewa Farna ani po svém triumfu v letošních cenách Žebřík neusíná na vavřínech. Už v zimě fanoušky potěšila filmovou skladbou Všechno nebo nic a před létem přichází s energickým singlem Bumerang. 

VIDEO: Ewa Farna věří, že život je jako Bumerang. "Když děláte sviňárny, vrátí se vám to," říká Ewa Farna o novém singlu Bumerang

Skladbu Bumerang představila Farna poprvé loni v listopadu na výročním koncertu k deseti letům na scéně ve Foru Karlín, nyní vychází jako singl. S chytlavým elektropopem má zpěvačka rozhodně šanci v následujícím letním období zabodovat. Zvukově se song dost liší od její předchozí tvorby, přičemž platí, že moderní popová produkce jí svědčí, podobně jako tomu bylo u loňského singlu Na ostří nože. A snad nejpovedenější složkou novinky je trefný text. 

VIDEO: Ewa Farna zpívá metal, reggae, blues i operu. Poslechněte si 7 verzí jejího hitu

"Hledala jsem téma, které vystihuje to, jak žiju a zároveň není vztahové.  Zpívám o tom, jakou energii do světa vysíláte, taková k vám pak zase míří zpátky. Když děláte sviňárny, vrátí se vám to. Stejně tak jako když jste hodní a poctiví, život vás odmění, i když ne třeba hned," říká ještě čerstvá držitelka cen Žebřík a Evropy 2. Píseň připravila ve spolupráci s producentem Marcusem Tranem a textařem Robinem Králem.

"Písničku jsme napsali asi před rokem, teprve teď jsem se ale rozhodla jí pustit do světa. Produkci jsme finišovali v Polsku a světlo světa spatří v obou jazykových verzích naráz. Klip je také takovou sumarizací mých 10 let na scéně. Obsahuje mnoho archivních záběrů, záběrů z dětství, zákulisí, dodávek či mého jubilejního koncertu, který byl pro mě dosud největším projektem." dodává Ewa.

VIDEO: Ewa Farna - Kvůli Jaromíru Jágrovi jsem stopla už hotový klip, Žebřík mi připomíná, že to za to stálo

Klip je také předzvěstí dokumentu EWA FARNA 10, který má ukázat její - nejen hudební - dorůstání v dospělém světě showbussinesu. Na podzim letošního roku bude tento hudební film k vidění během několika exkluzivních promítání v kinech po celé republice. 

vložte odkaz, text nemažte


Ewa Farna si z udílení cen Žebřík v březnu odnesla hned tři ceny. Foto: Petr Tibi
 
V roce 2017 si zpěvačka rozhodla splnit několik svých snů - kromě oslavy 10 let na scéně v sousedním Polsku právě zkouší s kapelou na speciální vystoupení s jazzovým kytarovým mágem Davidem Dorůžkou na pražském Metronome festivalu. Kromě plného koncertního plánu v Česku a Polsku se Ewa letos po několika letech vrací s koncerty na Slovensko.

tz, jm, foto: archiv, Jaroslav Noska (koncert), Petr Tibi (Žebřík)

Témata: Ewa Farna, Bumerang, Forum Karlín, 10 let na scéně

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít