VIDEO: Guns N' Roses zahráli po šestadvaceti letech s původním bubeníkem Stevenem Adlerem

Vydáno 07.07.2016 | autor: redakce

Comeback původních členů Guns N' Roses nabírá na obrátkách! Kromě trojice Axl Rose, Slash a Duff McKagan se nově na pódiu představil i zakládající bubeník Steven Adler. Jako host vystoupil na koncertu v Cincinnati.

VIDEO: Guns N' Roses zahráli po šestadvaceti letech s původním bubeníkem Stevenem Adlerem Guns N' Roses jsou po letech zase na jednom pódiu

S Guns N' Roses jede comebackové turné bubeník Frank Ferrer, Adler však během show v Cincinnati vypomohl u dvou písní, jmenovitě Out Ta Get Me a My Michele. S kapelou hrál po dlouhých šestadvaceti letech. Jak známo, ze sestavy se poté odtrhli i další muzikanti a dlouhá léta spolu jádro skupiny nemluvilo. Čas pro smíření přišel až loni a letos vše stvrzují znovuzrozením na pódiích.

LIVE: Návrat Guns N' Roses? Na Coachelle si sáhli na dno

Vše začalo ohlášenými koncerty na dubnovém festivalu Coachella, ještě předtím zahráli nečekaně v klubovém prostředí. Právě tam si frontman Axl Rose zlomil nohu, kvůli čemuž musel následující koncerty odzpívat vsedě. Zvládl s tímto handicapem zahostovat i na turné AC/DC, v roli náhradního zpěváka jsme ho viděli i v pražských Letňanech

vložte odkaz, text nemažte

Turné Guns N' Roses se zatím týká pouze amerického kontinentu, koncerty má kapela naplánované do konce srpna. Zda se pak vydají i do Evropy, ukáže až čas. 

Témata: Guns N' Roses, Axl Rose, Slash, Duff McKagan, Steven Adler, AC/DC, koncerty

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít