VIDEO: Marta Jandová poprvé sólově. V klipu Školíš mě vsadila na černobílou a emoce

Vydáno 16.07.2017 | autor: Pavel Vičar

Marta Jandová je hudebním fanouškům známá hlavně jako frontwoman kapely Die Happy, se kterou již vystupuje řadu let. Dlouho se mluvilo o její kariéře u nás, ale až nyní nastal čas představit první vlaštovku, se kterou zpěvačka vystupuje sama za sebe.

VIDEO: Marta Jandová poprvé sólově. V klipu Školíš mě vsadila na černobílou a emoce VIDEO: Marta Jandová poprvé sólově. V klipu Školíš mě vsadila na černobílou a emoce

Možná se někomu může zdát, že Marta Jandová je jen další zpěvačka, která seděla v porotě hudebních soutěží, opak je ale pravdou. Její kapela Die Happy má za sebou velké úspěchy a dodnes patří k nejpopulárnějším německým skupinám. Dlouho ale Jandová mluvila o tom, že by ráda vydala česky zpívanou desku. Ten okamžik se pomalu blíží. Právě představuje první ochutnávku v podobě singlu Školíš mě. 

Na slavkovském Topfestu zahráli angličtí The Rubettes, Marta Jandová vystoupila i se zlomenou nohou

Jde o pomalejší poprockově laděnou skladbu, která dokáže od prvních okamžiků posluchače zaujmout. Stojí především na výrazném hlase zpěvačky, který je snadno rozpoznatelný, a tudíž rozhodně nehrozí, že by píseň zapadla. Marta Jandová má posluchačům co nabídnout a český jazyk jí sluší možná dokonce víc než angličtina.

vložte odkaz, text nemažte

Videoklip je jednoduchý. Vlastně vidíme jen zpěvaččin obličej v různých proměnách. Proč ale zkoušet něco složitějšího, když je tato skladba hlavně o vyjádření emocí? Uvidíme, s čím Jandová přijde dál, na už zmiňované sólovce.

Témata: Marta Jandová, Die Happy, Školíš mě

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít