VIDEO: Martin Hrubý se vrací na Zem a chystá desku

Vydáno 11.10.2018 | autor: redakce

Vrátit se na Zem je název druhého singlu z chystané desky Martina Hrubého, kterým písničkář přímo navazuje na svůj nedávno uvedený první singl Kosmická. Příběh vesmírného trosečníka s kytarou se tím uzavírá.

VIDEO: Martin Hrubý se vrací na Zem a chystá desku VIDEO: Martin Hrubý se vrací na Zem a chystá desku

"Tyto dvě písně by spolu měly tvořit jakýsi donekonečna se opakující vesmírný cyklus," říká Hrubý. "Tam, kde příběh jedné písně končí, příběh té druhé začíná. A tak stále dokola. Jako v životě, v přírodě, ve vesmíru," dodává. Skladba Vrátit se na Zem je o zklamání a rezignaci, zatímco Kosmická o naději a elánu. K oběma vznikl ve spolupráci s produkční společností All 4 Bands dvoudílný videoklip, rozvíjející vizuálně a myšlenkově toto cyklické téma. Například nelze jasně určit, který díl je první a který ten druhý.

VIDEO: Písničkář Martin Hrubý natáčel v mrazu jenom v plavkách


 
Obě písně Martin Hrubý nahrál s hvězdnou sestavou studiových hráčů: Yarda Helešic - kytary / hudební produkce, Josef Štěpánek - kytary, Jan Steinsdörfer - klávesy, Jakub Vejnar - basa, David Landštof - bicí. Kdy se dočkáme celé desky, nahrané v této sestavě, je zatím ve hvězdách. Bude záležet na podpoře fanoušků, ke které Hrubý vyzývá na svém webu.

tz, jm

Témata: Martin Hrubý, Vrátit se na Zem

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít