VIDEO: Rolling Stones vydají po 18 letech nové album, lákají na něj singlem Angry

Vydáno 07.09.2023 | autor: iREPORT

Rolling Stones od roku 2005 nevydali žádné nové album. To se ale letos změní. Kapela oznámila, že už 20. října se na pultech obchodů a streamovacích platformách objeví deska Hackney Diamonds, na kterou láká singlem Angry. Obsahovat bude celkem dvanáct písní.

VIDEO: Rolling Stones vydají po 18 letech nové album, lákají na něj singlem Angry VIDEO: Rolling Stones vydají po 18 letech nové album, lákají na něj singlem Angry

Vydání nové desky Rolling Stones oznámili originálně již před několika dny, kdy nechali v londýnských novinách Hackney Gazette otisknout inzerát říkající: „Náš přátelský tým slibuje, že budete spokojení. Když řeknete „gimme shellter“, opravíme vám rozbitá okna.“ Nad písmenem „i“ se místo tečky nacházel znak kapely, přičemž na vyplazeném jazyku byl uveden rok 1962, kdy byla sestava založena. Fanoušci si tak inzerát okamžitě spojili právě s legendárními „Stouny“.

Vydají Rolling Stones na podzim novou desku? V Anglii vyšel tajuplný inzerát

Nyní spekulace kapela potvrdila. Album pod názvem Hackney Diamonds vyjde 20. října a bude obsahovat dvanáct písní, které Mick Jagger, Keith Richards a Ronnie Wood nahrávali po celém světě. Navštívili například studia v Los Angeles, Londýně, New Yorku nebo na Bahamách. Nacházet se na něm má mimo jiné také skladba Sweet Sound of Heaven, kterou kapela nahrála s Lady Gagou.

Na desku Rolling Stones lákají singlem Angry, který se dočkal poutavého videoklipu. V něm ztvárnila titulní roli oblíbená herečka Sydney Sweeney, hvězda seriálových hitů jako The White Lotus nebo Euphoria.

red, foto: Mark Seliger (FB Rolling Stones), Universal Music
Témata: Rolling StonesMick JaggerKeith Richards, Ronnie Wood, Hackney Diamons, Angry

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít